Radio Opole » Kronika sportowa Radia Opole
2024-07-05, 21:22 Autor: Grzegorz Frankowski

Piłka nożna - ME - Hiszpania w półfinale!

Logo UEFA Euro 2024 [wikipedia/domena publiczna]
Piłkarze reprezentacji Hiszpanii awansowali do półfinału mistrzostw Europy. W meczu ćwierćfinałowym Hiszpania wygrała po dogrywce z gospodarzami turnieju Niemcami 2:1
W 51 minucie gola dla Hiszpanii strzelił Dani Olmo. W 89 minucie wyrównał Florian Wirtz. Decydującą bramkę w 119 minucie zdobył Mikel Merino.

Półfinałowego rywala dla Hiszpanii wyłoni drugi piątkowy ćwierćfinał pomiędzy Portugalią i Francją

Kronika sportowa Radia Opole

2024-07-27, godz. 23:01 Ekstraklasa - Stal przegrała z GKS-em Katowice Stal Mielec przegrała z GKS-em Katowice 0:1 (0:1) w meczu 2. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. » więcej 2024-07-27, godz. 23:00 WTA 125 Warszawa - Zwycięstwo Parks Alycia Parks triumfowała w tenisowym turnieju WTA 125 w Warszawie. » więcej 2024-07-27, godz. 22:58 Igrzyska Paryż - Polacy pokonali Egipcjan na otwarcie fazy grupowej Reprezentacja Polski siatkarzy od zwycięstwa rozpoczęła rywalizację w turnieju olimpijskim w Paryżu. » więcej 2024-07-27, godz. 22:56 Igrzyska Paryż - Złote medale Smietowa i Tsunody Kazach Jełdos Smietow i Japonka Natsumi Tsunoda zdobyli złote medale igrzysk olimpijskich w Paryżu w judo. » więcej 2024-07-27, godz. 22:54 Igrzyska Paryż - Zwolińska 2. w eliminacjach Klaudia Zwolińska zajęła drugie miejsce w eliminacjach konkurencji K1 podczas olimpijskiej rywalizacji kajakarek górskich w Paryżu. » więcej 2024-07-27, godz. 22:53 Ekstraklasa - Radomiak przegrał z Jagiellonią Radomiak Radom przegrał u siebie z Jagiellonią Białystok 2:3 (0:2) w meczu drugiej kolejki piłkarskiej ekstraklasy. » więcej 2024-07-27, godz. 22:52 Igrzyska Paryż - Zwycięstwa Djokovicia i Alcaraza Novak Djoković i Carlos Alcaraz odnieśli zwycięstwa w pierwszej rundzie olimpijskiego turnieju tenisowego na ziemnych kortach w Paryżu. » więcej 2024-07-27, godz. 22:51 IO: reprezentacja kanadyjskich piłkarek ukarana za szpiegowanie rywalek Kanadyjskie piłkarki ukarane za poglądanie rywalek dronem. Światowa federacja piłkarska (FIFA) odjęła im sześć punktów i ukarała grzywną 200 tysięcy… » więcej 2024-07-27, godz. 22:49 1. liga - Zwycięstwa Bruk-Betu, Górnika i Wisły Płock W sobotę rozegrano trzy spotkania drugiej kolejki piłkarskiej 1. ligi. » więcej 2024-07-27, godz. 22:44 Pierwszy złoty medal dla Francji na IO w Paryżu Gospodarze letnich igrzysk w Paryżu nie musieli długo czekać na pierwszy złoty medal. Francuzi wygrali turniej rugby siedmioosobowego i tam samym stanęli… » więcej