Radio Opole » Entliczek pentliczek... co powie Piechniczek

Entliczek pentliczek... co powie Piechniczek

Antoni Piechniczek [fot. Wanda Kownacka]
Antoni Piechniczek [fot. Wanda Kownacka]
Fachowy komentarz do mundialowych zmagań autorstwa Antoniego Piechniczka, legendarnego trenera reprezentacji Polski i Odry Opole.

Specjalnie dla Radia Opole. Codziennie o 8:20. Aż do finału piłkarskich mistrzostw świata.

Cykl był prezentowany od 15 czerwca do 16 lipca 2018 roku.
2018-07-16, 10:15

"Był to bardzo udany mundial"

Z Antonim Piechniczkiem rozmawia Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski (16.07)
Antoni Piechniczek w naszej porannej rozmowie odniósł się do wczorajszego meczu Francja-Chorwacja 4:2 oraz podsumował tegoroczne zmagania mundialowe "Rosjanie mogą być dumni z organizacji i jakości stadionów. Był to bardzo udany mundial".
2018-07-13, 09:50

"Jerzy Brzęczek poradzi sobie w roli selekcjonera"

Z Antonim Piechniczkiem rozmawia Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski (13.07)
Były trener Odry Opole i reprezentacji Polski Antoni Piechniczek z radością przyjął informację o tym, że Adama Nawałkę zastąpi Jerzy Brzęczek. Zdaniem Antoniego Piechniczka, nowy trener jest zarówno dobrze przygotowany do tej roli pod kątem merytorycznym jak i psychicznym. Jednocześnie trener Piechniczek zdradził na kogo stawia w meczu o trzecie miejsce i finale mundialu.
2018-07-12, 10:25

„Chorwaci pokazali wielki charakter, dlatego wygrali”

Z Antonim Piechniczkiem rozmawia Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski (12.07)
Trener Antoni Piechniczek w naszym porannym cyklu skomentował drugi mecz półfinałowym, w którym Chorwacja o jedną bramkę okazała się lepsza od reprezentacji Anglii. Legendarny trener Odry Opole i reprezentacji Polski podkreślił bardzo dobrą postawę Chorwatów na tym mundialu.
2018-07-11, 11:14

Belgowie rozczarowali mnie swoją postawą

Z Antonim Piechniczkiem rozmawia Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski (10.07.18)
Francuzi szli po finał, a Belgowie chcieli tylko zagrać w półfinale" - powiedział w porannym cyklu na naszej antenie były trener Odry Opole i reprezentacji Polski, Antoni Piechniczek. Odniósł się tym samym do pierwszego meczu półfinałowego, który trójkolorowi wygrali z "Czerwonymi Diabłami" 1:0. Jednocześnie trener Piechniczek obstawił wynik drugiego półfinału, w którym Chorwacja zagra z Anglią.
2018-07-09, 10:18

Kto będzie mocniejszy psychicznie wygra ten mundial

Z Antonim Piechniczkiem rozmawia Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski (09.07.2018)
Zdaniem legendarnego trenera Odry Opole i kadry Polski Antoniego Piechniczka, mundial wygra ta drużyna, która najlepiej przygotuje się do meczów półfinałowych pod względem psychicznym. Trener twierdzi, że trudno wskazać faworyta, a spotkania będą bardzo zacięte.
2018-07-06, 09:46

Po dwóch dniach przerwy razem z Antonin Piechniczkiem wracamy do mundialowego kibicowania

Z Antonim Piechniczkiem rozmawia Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski (06.07)
- To dobrze, że odpoczęliśmy od mundialu, bo tak jak piłkarze z pełnią sił możemy wrócić do kibicowania - powiedział w porannym programie legendarny trener Antoni Piechniczek. Jego zdaniem dzisiejsze mecze ćwierćfinałowe będą pokazem pięknego futbolu, a emocji nie zabraknie.
2018-07-04, 10:50

"Trzeba podziękować Adamowi Nawałce za wszystko co zrobił dla polskiej piłki"

Z Antonim Piechniczkiem rozmawia Kacper Śnigórski (04.07)
W porannej rozmowie z legendarnym trenerem Antonim Piechniczkiem podziękowaliśmy Adamowi Nawałce, który po 5 latach rozstał się z polską kadrą. Powspominaliśmy również wtorkowe mecze na mundialu, które wyłoniły ostatnich ćwierćfinalistów.
2018-07-03, 09:36

"Mam nadzieję, że Adam Nawałka pozostanie trenerem kadry"

Z Antonim Piechniczkiem rozmawiają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski (03.07)
Antoni Piechniczek w naszej porannej rozmowie przyznał, że ten mundial jest wyjątkowo zaskakujący i dzięki temu taki piękny. Odniósł się tym samym do poniedziałkowego spotkania pomiędzy Japonią a Belgią. Przypomnijmy, faworyzowani Belgowie przegrywali 0:2, aby ostatecznie wygrać 3:2. Jednocześnie legendarny trener Odry Opole i reprezentacji Polski przyznał, że chciałby aby Adam Nawałka pozostał selekcjonerem kadry, chyba, że sam zdecyduje inaczej.
2018-07-02, 15:56

Antoni Piechniczek o weekendowych meczach i przyszłości Adama Nawałki

Z Antonim Piechniczkiem rozmawiają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski (02.07)
- Bardzo mocno przeżyłem porażkę Hiszpanów, ale cieszę się, że gospodarz mundialu pozostał w turnieju - stwierdził Antoni Piechniczek, legendarny trener Odry Opole i reprezentacji Polski. To komentarz do niedzielnych meczów na tegorocznym mundialu w Rosji. Trener Piechniczek wypowiedział się również na temat przyszłości Adama Nawałki.
123
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »