Radio Opole » Rewiry kultury Radia Opole » Archiwalne audycje z lat 2016-2021 » LUDZIE! - Ewelina Krawczyk zaprasza na Konferencję…
2021-10-22, 21:04 Autor: Barbara Beuth

LUDZIE! - Ewelina Krawczyk zaprasza na Konferencję branży muzycznej Tak Brzmi Miasto

[grafika z materiałów organizatorów]
[grafika z materiałów organizatorów]
Przyszłością branży muzycznej są LUDZIE! W nich trzeba zainwestować... tylko jak?
O tym będzie najbliższa Konferencja Branży Muzycznej organizowana w Krakowie przez Tak Brzmi Miasto. W Rewirach Kultury w Radiu Opole opowiedziała o niej Ewelina Krawczyk - współorganizatorka konferencji, menedżerka muzyków i wydarzeń artystycznych, promotorka kultury i muzyki.

Konferencja organizowana w ramach inicjatywy "Tak Brzmi Miasto" została zainicjowana przez Fundację "Krakowska Scena Muzyczna" i w tej chwili jest największą ogólnopolską konferencją branży muzycznej.
Jej kolejna edycja odbędzie się 13-14 listopada 2021 w Krakowie.

Ewelina Krawczyk wskazała, jak bogate tematycznie będzie to wydarzenie, które zaoferuje zarówno tematy biznesowe, wiedzę o twardych narzędziach niezbędnych w branży muzycznej, ale także obszernie dotknie tematów miękkich, związanych z rozwojem osobowości artystów i pracą twórczą.
Będzie to także czas dający ogromne możliwości networkingu, nawiązywania branżowych kontaktów i relacji.
Ewelina Krawczyk w rozmowie z Basią Beuth - o idei Konferencji i aktualnych potrzebach branży muzycznej
Ewelina Krawczyk w rozmowie z Basią Beuth - o panelu otwarcia oraz koncertom towarzyszącym konferencji
Ewelina Krawczyk w rozmowie z Basią Beuth - o przebogatym programie zbliżającej się konferencji

Zobacz także

2021-12-20, godz. 21:00 Sandra Lewandowska i Justyna Oleksy o działaniach Centrum Edukacji Kultury Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu Z Sandrą Lewandowską, Justyną Oleksy rozmawiamy o działaniach teatralnych Centrum Edukacji Kultury Teatru im. Jana Kochanowskiego Opolu. Czym jest pedagogika… » więcej 2021-12-16, godz. 13:05 Opolska Cepelia i jej wpływ na wzór opolski. Rozmowa z Magdaleną Poprawką O historii opolskiej Cepelii i twórcach ludowych tam zatrudnionych rozmawialiśmy z badaczką tego tematu - Magdaleną Poprawką, która jest stypendystką Marszałkowskich… » więcej 2021-11-29, godz. 21:00 Izabela Żbikowska o XII Międzynarodowym Festiwalu Filmów Dokumentalnych HumanDoc Izabela Żbikowska z opolskiej Fundacji HumanDoc, która edukuje i działa na rzecz problemów globalnych zaprasza na XII Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych… » więcej 2021-11-20, godz. 18:12 Niecodzienne spojrzenie na muzyczną historię "Pieśni Legionów Polskich we Włoszech: wprowadzenie do retransmisji Dokładnie w przededniu (10.11) Narodowego Święta Niepodległości w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia imienia Fryderyka Chopina w Opolu zaprezentowane… » więcej 2021-11-16, godz. 17:34 "Dziwne jest serce kobiece". Rafał Skąpski o zapiskach swojej babci Zofii Skąpskiej Zofia Skąpska z Odrowąż-Pieniążków przyszła na świat w 1881 roku. W pozostawionych rodzinie 21 stukartkowych zeszytach opisała swoje życie. W dwóch… » więcej 2021-11-10, godz. 16:27 Magdalena Poprawka na tropie wzoru opolskiego. Kolejny etap badań Magdalena Poprawka opowiedziała o postępach w pracy nad dokumentowaniem historii i tradycji związanej ze wzorem opolskim. Nasza rozmówczyni jest stypendystką… » więcej 2021-10-29, godz. 21:47 "Moją intencją było, rozpalenie ogniska, przy którym każdy mógłby się ogrzać" - Filip Mizia o piosence i teledysku… W październiku 2021 roku miała premierę niezwykła piosenka stworzona przez Filipa Mizię - wokalistę, producenta, muzyka i autora piosenek - na zaproszenie… » więcej 2021-10-25, godz. 21:00 Dr Sylwia Gawłowska o książce „Grzegorz Ciechowski - oblicza autorskości” Rozmawiamy o książce „Grzegorz Ciechowski - oblicza autorskości” z autorką- dr Sylwią Gawłowską, dyrektorką Prudnickiego Ośrodka Kultury. Przyglądamy… » więcej 2021-10-20, godz. 12:35 Jak bardzo zmieniły się Tatry? Jarek Majcher o historii fotografii tatrzańskiej Jak wyglądały dawne Tatry? Czy góry mogą w ogóle zmienić się przez półtora wieku? Na ten temat rozmawialiśmy z Jarkiem Majcherem, który wraz z Irena… » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »