Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 22 listopada 2018 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Złoty piasek niesiony wodami Paktolosu wciąż pamięta historię króla Midasa i jego córki Złotorzęsej. Mieszkali oni w pięknym pałacu otoczeni sługami i bogactwem, ale władca nie czuł się w pełni szczęśliwy. Wtedy wypowiedział pochopnie jedno życzenie. Kiedy bogowie spełnili pragnienie Midasa, odkrył on zgubną moc swego daru... Wysłuchajcie opowieści z zaczarowanego lasu, a z pewnością odkryjecie wielką mądrość płynącą z mitu. PAKTOLOS - rzeka, w której obmył się Midas - mit grecki według książki Nathaniela Hawthorne pt. "Opowieści z Zaczarowanego Lasu". Muzyka Waldemara Rychłego.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Marzena Mielcarek. Do autorki można pisać tu: marzena.mielcarek@radio.opole.pl.

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
14:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
W tym tygodniu samorządowcy odkrywają karty i poznajemy kolejne powyborcze układanki. Dzisiaj w programie sprawdzimy, kto przez 5 lat będzie rządził w powiecie brzeskim. Powiemy też o tym, jak w tym roku opolanie będą się bawić podczas plenerowego Sylwestra. Będzie też o nowej sekcji sportowej w Odrze Opole, trochę nietypowej, bo będzie to e-sport.

W audycji także:


Od 14:05 do 15:00 zaprasza Cezary Puzyna. Do autora można pisać na:
cezary.puzynaradio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »