Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 8 listopada 2018 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Chór Aleksandrowa- rosyjski akademicki chór męski Armii Rosyjskiej.Nagrania tradycyjnych pieśni rosyjskich i radzieckich pod dyrekcją Victora Fedorova. Album "Free Electric Band - Alan Silva Mette Rasmussen Stale Liavik Solberg jest niepodzieloną na poszczególne części suitą – ciągnącą się, piękną, intensywną improwizacją, zaskakującą odbiorcę rozwiązaniami harmonicznymi i kierunkami, w których zmierza. Jest tu wszystko, czego fani tego stylu szukają – polirytmiczność, nietuzinkowe barwy, nieustanna zmienność, nieoczywiste tematy i fraz.

Zaprasza w każdą środę od 23:05 do 1:00 w nocy Marzena Mielcarek. Do autorki można pisać tu: marzena.mielcarek@radio.opole.pl.

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
14:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
W ostatnich tygodniach strażacy podejrzanie często wzywani byli do pożarów na osiedlu Koszary w Strzelcach Opolskich. Czy grasuje tam podpalacz? Na to pytanie spróbujemy odpowiedzieć w dzisiejszym programie. Powiemy też o przyszłości nowej specjalności w medycynie - kardioonkologii. Będzie też o dwóch... świnkach morskich, które zostały porzucone na pewną śmierć przez człowieka, ale przeżyły i teraz szukają nowego domu. Będzie też o "czarnym" sporcie. Żużlowa drużyna Kolejarza Opole wzmacnia się przed nowym sezonem, my pytamy, czy kibice mogą liczyć na awans.

W audycji także:


Od 14:05 do 15:00 zaprasza Cezary Puzyna. Do autora można pisać na:
cezary.puzynaradio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »