Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 8 listopada 2018 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Chór Aleksandrowa- rosyjski akademicki chór męski Armii Rosyjskiej.Nagrania tradycyjnych pieśni rosyjskich i radzieckich pod dyrekcją Victora Fedorova. Album "Free Electric Band - Alan Silva Mette Rasmussen Stale Liavik Solberg jest niepodzieloną na poszczególne części suitą – ciągnącą się, piękną, intensywną improwizacją, zaskakującą odbiorcę rozwiązaniami harmonicznymi i kierunkami, w których zmierza. Jest tu wszystko, czego fani tego stylu szukają – polirytmiczność, nietuzinkowe barwy, nieustanna zmienność, nieoczywiste tematy i fraz.

Zaprasza w każdą środę od 23:05 do 1:00 w nocy Marzena Mielcarek. Do autorki można pisać tu: marzena.mielcarek@radio.opole.pl.

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
6:00 NA DZIEŃ DOBRY
W Światowym Dniu Zdrowego Jedzenia i Gotowania będziemy przygotowywać niepodległościowe wypieki. Pośpiewamy też trochę z młodymi rodzicami w szkole rodzenia. Zaokrąglone brzuszki są podobno najlepszą publicznością. Powiemy też o pewnej złotej rybce. Występuje tylko w Chinach i za jedną złowioną sztukę można zarobić nawet 1,5 mln zł.

Stałe elementy audycji to:

06:20 Jak niemożliwe stało się możliwym – Bolesław Bezeg
07:20 Ojcowie Niepodległości - słuchowisko
07:40 Praso-walnia – subiektywny przegląd prasy
08:04 W cztery oczy – poranna rozmowa - Marek Świercz
  • Gościem rozmowy "W cztery oczy" będzie Benedykt Nowak, przewodniczący opolskich i wiceprzewodniczący krajowych władz Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów, z którym porozmawiamy o tysiącach policjantów biorących zwolnienia lekarskie. Jak skończy się ten protest?
08:40 Poglądy i osądy – poranna rozmowa - Marek Świercz
  • W "Poglądach i osądach" o tym, jak wyglądają kontrole osób na L4 zapytamy Sebastiana Szczurka, rzecznika regionalnego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Czy ZUS kontroluje także mundurowych?
Od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »