Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 25 września 2018 roku

23:00 JAZZOFONIA
"Szeptem" – druga płyta w dorobku Anny Marii Jopek. Album otrzymał status Platynowej Płyty. Herbie Hancock oraz Joni Mitchell to dwie muzyczne legendy. Nazwiska, które zna każdy miłośnik muzyki jazzowej i nie tylko. "River: The Joni Letters" to hołd złożony Mitchell przez Hancocka.

Płyta "Hendrix Piano" jest zaskakującym spojrzeniem Artura Dutkiewicza na znane utwory legendy muzyki rockowej - Jimi'ego Hendrixa. Płyta jest pierwszym w historii jazzu albumem w całości przedstawiającym muzykę Hendrixa na fortepianie, w fortepianowym trio jazzowym.

Od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza do słuchania Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
6:00 NA DZIEŃ DOBRY
W porannej audycji zabierzemy Państwa na spacer z młodymi gepardami. Proszę ciepło się ubrać, bo wpadniemy też na budowę. Dziś bowiem obchodzimy Dzień Budowlańca. Porozmawiamy też o szansach Biało-Czerwonych w grupie z Włochami i Serbią. A na koniec sprawdzimy ostatnie rewelacje z dworu królewskiego.

Stałe elementy audycji to:

06:20 Jak niemożliwe stało się możliwym – Bolesław Bezeg
07:20 Sportowcy Niepodległej - Piotr Warner (03.09-05.10)
07:40 Praso-walnia – subiektywny przegląd prasy
08:04 W cztery oczy – poranna rozmowa - Marek Świercz
Gościem rozmowy "W cztery oczy" będzie Paweł Grabowski, poseł ruchu Kukiz '15 i kandydat tej formacji na prezydenta Opola. Zapytamy go o samorządowy kongres ruchu a także listy kandydatów do sejmiku i opolskiej Rady Miasta.

08:40 Poglądy i osądy - poranna rozmowa - Marek Świercz
W "Poglądach i osądach" o zaprezentowanie kandydatów RdO do opolskiej Rady Miasta poprosimy prezesa stowarzyszenia Krzysztofa Dryndę.


Od 6:00 do 9:00 zapraszają Joanna Matlak i Justyna Marcińska. Z autorami można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »