Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 23 lutego 2018 roku

0:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Trzecia płyta, nagrana po wypadku i powrocie na scenę. Bogatsza brzmieniowo i bardziej urozmaicona, co tym ciekawsze, że wszystkie utwory są kompozycjami Anny German.

Czy dają tu o sobie znać wielonarodowe korzenie artystki? (O jej biografii i niedawnym serialu także wspominam, nie mniej nie będzie to głównym celem audycji, a tradycyjnie sporo będzie o tekstach, które, poza nośnymi i chwytającymi za serce melodiami, myślę w dużej mierze przyczyniały się do sukcesów piosenkarki).

Tuż po północy zaprasza do słuchania Witold Sułek.

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Witold Sułek
9:00 ONA I ON

Z danych wynika, że ilość chorych na chorobę Hashimoto z każdym rokiem lawinowo rośnie. Jej bagatelizowanie może spowodować poważne konsekwencje zdrowotne. Na czym to schorzenie polega? Jak je leczyć? Czy odpowiednio dobrana dieta może złagodzić jego objawy? O to spytamy dietetyka klinicznego - Dawida Dyminczuka.

W sobotę na opolskim Toropolu spotkają się znakomici żużlowcy i przedstawiciele innych dyscyplin sportów motorowych. Celem odbywającej się już od kilkunastu lat imprezy jest pomaganie dzieciom, które najbardziej tego potrzebują. O przygotowaniach i atrakcjach tegorocznej "Gali żużla na lodzie" opowie Piotr Kumiec z Hawi Racing Team - głównego organizatora tego wydarzenia.


W audycji także:

11:40 Drzewiej powiadano... - Beata Granatowska i Ireneusz Prochera
Na audycję zapraszają Agnieszka Wawer-Krajewska i Wiesław Kolbusz. Można się z nami kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
agnieszka.wawer-krajewska@radio.opole.pl
wiesław.kolbusz@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »