Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 22 stycznia 2018 roku

0:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Dziś o płycie, która może wydawać się mało rozrywkowa i w ogóle nie rockowa. Ale może uda nam się przekonać, że jest inaczej. To płyta z piosenkami Edwarda Stachury, ale kompozycje i aranżacje są Jerzego Satanowskiego.

Jak zapewnia autor audycji, na tej płycie udało się Satanowskiemu, pomimo że śpiewa Jacek Różański, wyzwolić z tego, z czym kojarzony jest Stachura, a więc z piosenką poetycką czy też aktorską. Co to za płyta?

Więcej usłyszą Państwo tuż po północy. Zaprasza Witold Sułek.

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Witold Sułek
12:00 LOŻA RADIOWA
Czy ostatnie kłopoty wizerunkowe parlamentarnej opozycji pomogą pozaparlamentarnej lewicy? O to zapytamy w Loży Radiowej Julię Zimmermann, jedną z liderek partii Razem, oraz Michała Pytlika, rzecznika tej partii w naszym regionie.

Po 13:00 w Parlamentarnym Poniedziałku o kryzysie w służbie zdrowia, trudnym jednoczeniu opozycji i zadłużaniu Nysy porozmawiamy z Rajmundem Millerem, posłem PO z Nysy, z zawodu lekarzem. Poza tym w programie cytat dnia i garść politycznych plotek.

W poniedziałek od 12:05 do 14:00 zapraszają Ewa Skrabacz i Marek Świercz. Do autorów można napisać na adres: loza@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2018
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »