Radio Opole » Drugie życie Karoliny G.

Posłuchaj powieści "Drugie życie Karoliny G."

Odcinek 1
Odcinek 2
Odcinek 3
Odcinek 4
Odcinek 5
Odcinek 6
Odcinek 7
Odcinek 8
Odcinek 9
Odcinek 10
Odcinek 11
Odcinek 12
Odcinek 13
Odcinek 14
Odcinek 15
Odcinek 16
Odcinek 17
Odcinek 18
Odcinek 19
Odcinek 20
Odcinek 21
Odcinek 22
Odcinek 23
Odcinek 24
Odcinek 25
Odcinek 26
Odcinek 27
Odcinek 28
Odcinek 29
Odcinek 30
Odcinek 31
Odcinek 32
Odcinek 33
Odcinek 34
Odcinek 35
Odcinek 36
Odcinek 37
Odcinek 38
Odcinek 39
Odcinek 40
Odcinek 41
Odcinek 42
Odcinek 43
Odcinek 44
Odcinek 45
Odcinek 46
Odcinek 47
Odcinek 48
Odcinek 49
Odcinek 50
Odcinek 51
Odcinek 52
Odcinek 53
Odcinek 54
Odcinek 55
Radio Opole zaprasza na barwną, trzymającą w napięciu i nieco romantyczną historię, o której w głębi duchu każdy z nas marzy… Zaczęło się nieoczekiwanie - na lotnisku w Kamieniu Śląskim wylądowała tajemnicza awionetka, którą nie wiadomo, kto przyleciał. Nagranie krążyło po sieci...

„Drugie życie Karoliny G.” to historia młodej kobiety, Polki mieszkającej od 20 lat we Frankfurcie, która uwikłana wbrew swojej woli w kryminalną historię, zostaje objęta programem ochrony świadków i potajemnie przewieziona do Polski. Osiada pod Gogolinem, gdzie wyposażona przez rząd Niemiec w solidną gotówkę, zaczyna budować swoje nowe życie. Zmieniono jej imię, nazwisko, życiorys i wygląd.

Paradoksalnie, to oderwanie się od korzeni i zamiana nudnego życia bankowej menedżerki na los polskiej drobnej businesswoman służy jej. Karolina zaczyna być szczęśliwa. Kupuje zrujnowany dom i zamienia go w agroturystyczne gospodarstwo. Wiosna budzi w niej energię i chęć działania. Jednak przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. Na szczęście w pobliżu jest dzielny oficer polskiego kontrwywiadu - kapitan Borsuk. Jest też ktoś inny, kto się w Karolinie zakochuje. Czy ona odwdzięczy się uczuciem? Czy bezwzględna grupa mafioza Wolfa odnajdzie Karolinę? Czy uda jej się polski biznes? Jak odbiera Polskę po latach? Czy urzeknie ją opolska ziemia?

Słuchaj z nami opowieści o drugim życiu Karoliny G. od poniedziałku do piątku o godz. 10:45 (powtórki w porankowe weekendy).


Szukajcie Karoliny. Będzie wśród Was. Będzie chodzić po opolskich ulicach, będzie z Wami na zakupach, w sklepie, na dworcu, w urzędzie.

TY TEŻ MOŻESZ COŚ ZMIENIĆ!

A może chcielibyście wpłynąć na losy Karoliny? Odkrywać jej pragnienia, tajemnice, marzenia? Pomagać jej w „aranżacji” nowego życia, doradzać w urządzaniu nowego domu?

Zapraszamy na blog Karoliny! Piszcie, dyskutujecie, doradzajcie, pomóżcie jej! karolina@radio.opole.pl

Dla najaktywniejszych doradców czekają atrakcyjne nagrody, a Wasz pomysł może wpłynąć na losy Karoliny!

Jak zdobyć 500 zł?

Wystarczy słuchać nowej powieści na antenie Radia Opole! Poznaj życiowe perypetie młodej, dynamicznej kobiety z serialu radiowego „Nowe życie Karoliny G.”

Weź udział w konkursie i wygraj 500 zł na wiosenne zakupy w Centrum Handlowym Karolinka II – Dom i Wnętrze.

Wyślij SMS pod numer 7143 o treści DOM. wpisując po kropce treść pozdrowień w formie porady, podpowiedzi dotyczących tematyki remontowej, wykończeniowej, dekoratorskiej, budowlanej poruszanej w paśmie, od poniedziałku do piątku pn. „Wiesław, Ewelina i… Karolina, czyli Wiosenne Nas Troje” oraz podpowiedzi i porady dotyczące losów bohaterki Karoliny z powieści radiowej pt. „Drugie Życie Karoliny G”.

Szczegóły w regulaminie konkursu oraz w programie „Wiosenne Nas Troje”
Koszt wysłania 1 sms - 1 zł netto (1,23 zł z VAT) SMS do 160 znaków.

Nie przegap szansy na 500 zł!

„Nowe życie Karoliny G.”- od poniedziałku do piątku o 10:45 (powtórki w porankowe weekendy)

Odkrywaj razem nami przygody Karoliny G. i wygraj 500 zł na zmianę swojego otoczenia…

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »