Radio Opole » Otwarty mikrofon Radia Opole » Co tam Panie w polityce?

Co tam Panie w polityce?

Piotr Semka i Piotr Gociek [fot. Marek Bohdan/Radio Opole i PAP/Arek Markowicz]
Piotr Semka i Piotr Gociek [fot. Marek Bohdan/Radio Opole i PAP/Arek Markowicz]
W co drugi wtorek i w co drugą środę po godz. 16:05 najświeższe informacje ze świata polityki, kultury i sportu w lekkim wydaniu.

W swoim cyklu "Co Tam Panie w polityce?" komentują dla Państwa Piotr Gociek (Polskie Radio, Tygodnik Do Rzeczy, TVP Kultura) oraz Piotr Semka.
2022-09-20, godz. 12:09, Otwarty mikrofon Radia Opole Co tam Panie w polityce? Piotr Semka i Piotr Gociek odpowiadają! W Otwartym Mikrofonie Piotr Gociek i Piotr Semka omawiają najważniejsze wydarzenia polityczne ostatnich dni. Wśród nich wzrost znaczenia Polski w NATO czy reakcje na śmierć królowej Elżbiety II. Posłuchaj! » więcej 2022-08-16, godz. 14:27, Otwarty mikrofon Radia Opole "Co tam Panie w polityce" w Radiu Opole. Piotr Gociek i Aneta Skomorowska-Kobza min. o zatrutej Odrze, rekrutacji do rozbudowywanej polskiej armii i FBI w willi Trumpa Choć sezon urlopowy w pełni w polityce wakacji nie ma?W programie 'Co tam Panie w polityce' poruszono tematy z polskiego podwórka oraz z za granicy naszego kraju. » więcej 2022-08-10, godz. 10:51, Otwarty mikrofon Radia Opole "Co tam panie w polityce" w Radiu Opole. Joanna Matlak i Piotr Gociek o ostrzejszej retoryce rządzących wobec UE, sądownictwie, raporcie Amnesty International o wojnie na Ukra… W kolejnym odcinku cyklu 'Co tam panie w polityce' Piotr Gociek mówił m.in o szeroko komentowanym wywiadzie jaki ukazał się w tygodniku 'wSieci' z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Wybrzmiewa z niego zmiana w relacjach z Unią Europejską… » więcej 2022-08-02, godz. 11:48, Otwarty mikrofon Radia Opole "Co tam panie w polityce" w Radiu Opole. Piotr Gociek i Piotr Semka z komentarzem politycznym m.in. o porównaniu powstańczej Warszawy z 1944 roku do zniszczonego dziś Mariupola… W tym tygodniu Piotr Gociek i Piotr Semka rozmawiali m.in. o obchodach 78 rocznicy powstania warszawskiego, porównań Warszawy z 1944 do zniszczonego przez Rosjan Mariupola, o doktrynie Katynia stosowanej na Ukrainie. » więcej 2022-07-27, godz. 09:09, Otwarty mikrofon Radia Opole "Co tam Panie w polityce" w Radiu Opole. Piotr Gociek i Joanna Matlak zapraszają na polityczny komentarz Tematy dzisiejszego odcinka to:- sondaże i jak je czytać- afera w gorzowskim WORD- wysoka temperatura polityczna na spotkaniach z politykami- przemówienie premiera Węgier Victora Orbana w Rumunii » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »