Radio Opole » Otwarty mikrofon Radia Opole » Co tam Panie w polityce?

Co tam Panie w polityce?

Co tam Panie w polityce? Zapraszają Piotr Moc i Piotr Gociek
W co drugi wtorek i w co drugą środę po godz. 16:05 najświeższe informacje ze świata polityki, kultury i sportu w lekkim wydaniu.

W swoim cyklu "Co Tam Panie w polityce?" komentują dla Państwa Piotr Moc (Radio Opole) i Piotr Gociek (Polskie Radio, Tygodnik Do Rzeczy, TVP Kultura).
2021-04-20, godz. 13:50, Otwarty mikrofon Radia Opole "Co tam Panie w polityce?" - prowadzą Aneta Skomorowska-Kobza i Piotr Gociek Dzieci wróciły do przedszkoli i żłobków, być może w najbliższym czasie wrócą do szkół. Sławomir Broniarz, prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego powiedział, że wejście do szkół w systemie połowicznego zaszczepienia, przy… » więcej 2021-04-13, godz. 13:50, Otwarty mikrofon Radia Opole "Co tam Panie w polityce?" prowadzą Aneta Skomorowska-Kobza i Piotr Gociek - Odnoszę wrażenie, ze zostałem okradziony przez PSL- stwierdził lider Kukiz'15 Paweł Kukiz. Według niego była umowa, że pewna część subwencji, ok. 6 mln zł, będzie na cele statutowe PSL, ale wskazane przez niego. Po prostu zagarnęli… » więcej 2021-03-30, godz. 13:34, Otwarty mikrofon Radia Opole Cykl "Co tam panie w polityce" - prowadzą Piotr Gociek i Aneta Skomorowska-Kobza 'Co tam Panie w polityce' rozpoczęliśmy od rozmowy o zmianach jakie mają być wprowadzone w systemie szczepień przeciwko covid-19. Zapowiedział je rano Michał Dworczyk, ale szczegóły mają być ogłoszone po godzinie 15.00. Wiadomo… » więcej 2021-03-23, godz. 13:30, Otwarty mikrofon Radia Opole Cykl "Co tam panie w polityce" - prowadzą Piotr Gociek i Aneta Skomorowska-Kobza W cyklu 'Co tam panie w polityce' rozmawialiśmy o sytuacji pandemicznej w kraju i w regionie. Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska, powiedział Programie 1 Polskiego Radia że tendencja wzrostowa przebiegu pandemii nie jest najbardziej niepokojącą… » więcej 2021-03-16, godz. 14:58, Otwarty mikrofon Radia Opole Cykl "Co tam Panie w polityce?" - prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc W dzisiejszym wydaniu cyklu „Co tam Panie w polityce?”. Bezpartyjny od dwóch tygodniu poseł Tomasz Zimoch znalazł dla siebie miejsce w sejmie i zasilił skromne koło poselskie Polska 2050. Są dwaj nowi kandydaci na Rzecznika Praw… » więcej
567891011
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »