Radio Opole » Otwarty mikrofon Radia Opole » Co tam Panie w polityce?

Co tam Panie w polityce?

Piotr Moc, Piotr Semka i Piotr Gociek [fot. Marek Bohdan/Radio Opole i PAP/Arek Markowicz]
Piotr Moc, Piotr Semka i Piotr Gociek [fot. Marek Bohdan/Radio Opole i PAP/Arek Markowicz]
W co drugi wtorek i w co drugą środę po godz. 16:05 najświeższe informacje ze świata polityki, kultury i sportu w lekkim wydaniu.

W swoim cyklu "Co Tam Panie w polityce?" komentują dla Państwa Piotr Moc (Radio Opole) i Piotr Gociek (Polskie Radio, Tygodnik Do Rzeczy, TVP Kultura) oraz Piotr Semka.
2022-02-23, godz. 14:45, Otwarty mikrofon Radia Opole Co tam Panie w polityce? – zapraszają Piotr Gociek i Piotr Moc W programie m.in. o rządowym projekcie ustawy o obronie ojczyzny i o opracowanych planach zarządzania kryzysowego na ewentualny napływ uchodźców z Ukrainy . » więcej 2022-02-01, godz. 14:10, Otwarty mikrofon Radia Opole Co tam Panie w polityce? – zapraszają Piotr Gociek i Piotr Moc W ramach audycji 'Otwarty mikrofon Radia Opole' Piotr Moc i Piotr Gociek analizują najważniejsze wydarzenia w polskiej polityce i nie tylko. O czym dziś w programie? » więcej 2022-01-26, godz. 16:50, Otwarty mikrofon Radia Opole Co tam Panie w polityce? – zapraszają Piotr Gociek i Piotr Moc W ramach audycji Otwarty mikrofon Radia Opole Piotr Moc i Piotr Gociek analizują najważniejsze wydarzenia w polskiej polityce. O czym dziś w programie? » więcej 2022-01-12, godz. 17:17, Otwarty mikrofon Radia Opole Co tam Panie w polityce? – zapraszają Piotr Gociek i Piotr Moc Do Senatu trafił wniosek o powołanie komisji nadzwyczajnej ds. wyjaśnienia przypadków inwigilacji przy użyciu systemu Pegasus. Prezes PiS, wicepremier Jarosław Kaczyński potwierdził w rozmowie z tygodnikiem 'Sieci', że polskie służby… » więcej 2022-01-04, godz. 19:47, Otwarty mikrofon Radia Opole "Co tam Panie w polityce?" – zapraszają Piotr Gociek i Piotr Moc (04.01.2022) Duet komentatorów Radia Opole, Piotr Gociek (Polskie Radio, Do Rzeczy, TVP Kultura) i Piotr Moc (Polskie Radio Opole) w nowym roku o nowej porze, w stałym cyklu 'Co tam Panie w polityce?'. Co dziś w programie? » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »