Radio Opole » W cztery oczy / Poglądy i osądy » Nasze rozmowy » Stanisław Rakoczy o 15 rocznicy istnienia Opolsk ...
2018-09-11, 13:04 Autor: Ireneusz Prochera

Stanisław Rakoczy o 15 rocznicy istnienia Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej i komentarz Jadwigi Kulczyckiej

Stanisław Rakoczy o 15 rocznicy istnienia Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej
- Gdy rozpoczynaliśmy pracę wiedzieliśmy, że potrzebne jest jednoczenie ludzi działających w tej branży - mówił w porannej rozmowie "W cztery oczy" Stanisław Rakoczy, prezes Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, która obchodzi 15-lecie istnienia. Podkreślał również, że z roku na rok coraz więcej turystów odwiedza woj. opolskie oraz że czeka na nich coraz bogatsza oferta, potwierdzona oficjalnymi certyfikatami.

Gość Radia Opole był także pytany o plany wyborcze Polskiego Stronnictwa Ludowego, którego jest liderem w regionie. - Zaczynamy ten mecz, a boisko ma kolor zielony. A jeśli chodzi o samorządy, to gramy u siebie - mówił Stanisław Rakoczy, zapowiadając, że jego partia stawia przed wyborami samorządowymi na kampanię bezpośrednią. - Trzeba się spotykać z ludźmi i przekonywać ich do siebie - podkreślał Rakoczy.
Jadwiga Kulczycka o gospodarstwach agroturystycznych
Jadwiga Kulczycka, prezes Lokalnej Grupy Działania Stobrawski Zielony Szlak
- Mamy różnych turystów, od bardzo wymagających, do takich, którym wystarczy przysłowiowy snopek siana - powiedziała w "Poglądach i osądach" Jadwiga Kulczycka, prezes Lokalnej Grupy Działania Stobrawski Zielony Szlak. Podkreślała również, że gospodarstwa agroturystyczne bardzo elastycznie przystosowują swoją ofertę do indywidualnych potrzeb turystów.

Jadwiga Kulczycka zapewniała także, że jako region mamy wiele atrakcji, które przyciągają gości z kraju, a nawet zza granicy.

Zobacz także

2018-10-21, godz. 08:40 Rozmowa z Cezarym Obermajerem o podstawowych zasady, o których należy pamiętać podczas trwającej ciszy wyborczej Gościem porannej rozmowy był Cezary Obermajer, komisarz wyborczy w Opolu. Naszego gościa zapytaliśmy m.in. go o przebieg wyborów, sposoby oddawania ważnych gł ... » więcej 2018-10-19, godz. 09:38 Rozmowa z Violettą Porowską i Pawłem Grabowskim o sondażach przedwyborczych Violetta Porowska, kandydatka PiS na prezydenta Opola - Ten sondaż pokazuje trendy - powiedziała w porannej rozmowie "W cztery oczy" Violetta Porowska, kandyd ... » więcej 2018-10-18, godz. 09:12 Rozmowy z Arkadiuszem Wiśniewskim i Marcinem Gambcem o poparciu Norberta Honki z MN dla urzędującego prezydenta oraz d ... - Dla mnie poparcie Norberta Honki nie było zaskoczeniem. Przez ostatnie miesiące mocno współpracowaliśmy, podjęliśmy różne inicjatywy skierowane do mieszkańc ... » więcej 2018-10-17, godz. 09:48 Rozmowa z Marcinem Ociepą i komentarz Zbigniewa Kubalańcy Marcin Ociepa, wiceminister przedsiębiorczości i technologii - Marszałek Andrzej Buła raz mówił, że nie będzie debatował, bo do niego nie zadzwoniłem. Później ... » więcej 2018-10-16, godz. 09:33 Rozmowa z Barbarą Barańską i Violettą Porowską o zanieczyszczeniu powietrza w regionie Barbara Barańska, naczelnik wydziału monitoringu środowiska WIOŚ - Ostatnie przekroczenie normy dla benzenu w Kędzierzynie-Koźlu było w 2012 roku. Od tego cza ... » więcej 2018-10-15, godz. 09:28 Rozmowy z Barbarą Kamińską i Apolonią Klepacz o odwołanej debacie akademickiej kandydatów na prezydenta Opola Barbara Kamińska , kandydatka KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska - Byliśmy przekonani, że debata będzie miała standardy, takie jak w cywilizowanym ... » więcej 2018-10-14, godz. 09:00 Rozmowa z dr. Markiem Mazurkiewiczem o organizowanej przez Instytut Śląski konferencji pt. Colloquium Opole 2018 - To jedna z najstarszych konferencji naukowych w regionie, zawsze podejmujemy aktualne tematy albo jubileuszowe - powiedział w "Poglądach i osądach" dr Marek ... » więcej 2018-10-14, godz. 08:30 Rozmowa z Jerzym Szyndlerem o programie Komitetu Wyborczego Wolni i Solidarni - Udało się zarejestrować listy we wszystkich okręgach, co nie było rzeczą łatwą. Na każdej z list jest minimalna wymagana liczba, pięciu kandydatów w tym dwi ... » więcej 2018-10-13, godz. 09:00 Rozmowa z dr. Adamem Drosikiem o tym, jak przeprowadza się badanie exit poll O godzinie 21:00 w niedzielę 21 października przedstawimy sondażowe wyniki wyborów na prezydenta Opola. Sondaż exit poll wykona dla Radia Opole i NTO Instytut ... » więcej 2018-10-13, godz. 08:30 Rozmowa z Rafałem Tkaczem, dyrektorem opolskiej delegatury KBW, o tworzonym na Opolszczyźnie programie obliczającym wy ... - Robimy wszystko, aby tym razem system nie zawiódł. Jesteśmy po dwóch testach. 3 października okazało się, że sieć była źle skonfigurowana i zrobiły się pewn ... » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »