Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-07-05, 17:01 Autor: Agnieszka Lubczańska

"Dyplomy" w GSW

Zdjęcie z wystawy "Dyplomy 2016" [fot. Katarzyna Zawadzka]
Zdjęcie z wystawy "Dyplomy 2016" [fot. Katarzyna Zawadzka]
Do 29 lipca w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu będzie można oglądać wystawę prac 30 tegorocznych absolwentów Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. To okazja do poznania najnowszych dzieł młodych adeptów sztuki, którzy obronili swoje dyplomy w tym semestrze. Będzie można oglądać prace dyplomowe zarówno magistrów, jak i licencjatów sztuki. Wernisaż już w piątek (06.07) o godz. 18:00.

Więcej o tym i innych wydarzeniach organizowanych przez Galerię Sztuki Współczesnej w Opolu opowie w niedzielę (08.07) po 8:00 w porannej rozmowie "W cztery oczy" Anna Łęgowik z GSW.
Wystawa "Dyplomy 2018" jest interdyscyplinarna. Będzie różnorodnie! Przedstawione zostaną: malarstwo, grafika, rzeźba, instalacje, multimedia oraz fotografie świeżo upieczonych absolwentów studiów licencjackich i magisterskich, czyli prace studentów z wszystkich dyplomujących pracowni artystycznych funkcjonujących na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Opolskiego.

Wydarzeniem towarzyszącym będzie w niedzielę (08.07) o godz. 16:00 oprowadzenie po wystawie "Dyplomy 2018" w wykonaniu wykładowców Wydziału Sztuki UO. Z kolei tego dnia o godz. 17:00 odbędzie się oprowadzenie po wystawie dla osób niesłyszących z udziałem tłumacza języka migowego.

Więcej o wydarzeniu opowiadali w audycji Rewiry kultury Mariusza Majerana Bartosz Posacki oraz Bartłomiej Trzos - rozmowa jest do posłuchania poniżej.

Radio Opole wystawę „Dyplomy 2018" objęło patronatem medialnym. Projekt dofinansowany jest ze środków Urzędu Miasta Opola oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.
O wystawie "Dyplomy" w audycji "Rewiry kultury" - cz. 1
O wystawie "Dyplomy" w audycji "Rewiry kultury" - cz. 2

Zobacz także

2018-07-12, godz. 16:37, Patronaty - polecamy Master Truck Show 2018 – znamy program! To jedyna w swoim rodzaju impreza, na której można spotkać Elvisa Presleya, The Rolling Stones czy Alberta Einsteina! Mowa o tuningowanych ciężarówkach, których zlot już po raz 14 odbędzie się na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi. Na pierwszy ... » więcej 2018-07-12, godz. 14:51, Patronaty - polecamy Muzeum Wsi Opolskiej przyjazne osobom niedowidzącym To propozycja adresowana do osób niewidomych, ociemniałych i słabowidzących z województwa opolskiego. Muzeum Wsi Opolskiej będzie miejscem bardziej przyjaznym takim osobom za sprawą wdrożenia projektu 'Sensoryczna wieś opolska'. » więcej 2018-07-11, godz. 13:11, Patronaty - polecamy Zbliża się 5. Międzynarodowa Akademia Wiolonczelowa – poznaj program koncertów! Zespół Polish Cello Quartet i Fundacja Art of Music zapraszają na kolejną Międzynarodową Akademię Wiolonczelową. W programie zarówno warsztaty muzyczne, jak i kilkudniowy cykl koncertów z wiolonczelą w roli głównej. Podczas warsztatów mło ... » więcej 2018-07-11, godz. 13:05, Patronaty - polecamy Jest lipiec, jest "Kropka"! Radio Opole w Głuchołazach 5 koncertów, ponad 20 wykonawców, kilkadziesiąt godzin muzycznej uczty - jednym słowem: Kropka. Międzynarodowy Festiwal Piosenki Turystycznej Kropka w Głuchołazach to aktualnie jeden z największych w Polsce festiwali piosenek znanych z gó ... » więcej 2018-07-11, godz. 11:45, Patronaty - polecamy Myślisz o nauce za granicą? Zapisz się na warsztaty! Wakacyjne warsztaty w Opolu dotyczące nauki za granicą ruszają 16 lipca w Opolu. To propozycja adresowana do absolwentów gimnazjum oraz uczniów, którzy ukończyli 2 i 3 klasę liceum. Warsztaty są bezpłatne. Wciąż można się na nie zapisywać ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »