Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-10-07, 15:10 Autor: Justyna Krzyżanowska

Opolskie Forum Zawodowe już w czwartek – poznaj szczegóły!

Opolskie Forum Zawodowe już w czwartek – poznaj szczegóły! [fot. sxc.hu]
Opolskie Forum Zawodowe już w czwartek – poznaj szczegóły! [fot. sxc.hu]
Zbliża się konferencja ekspercka skierowana do przedstawicieli samorządu terytorialnego, środowisk akademickich, przedsiębiorców oraz instytucji edukacji i rynku pracy.
Wśród celów wydarzenia organizatorzy wymieniają m.in. omówienie stanu i perspektyw kształcenia zawodowego i ustawicznego w województwie opolskim czy sformułowanie rekomendacji w obszarze polityki rynku pracy. Spotkanie przyjmie otwartą formułę polegającą na możliwości włączenia się do dyskusji prowadzonej przez ekspertów.

Podczas Opolskiego Forum Zawodowego prowadzone będą równolegle trzy panele tematyczne: współpraca szkół z otoczeniem społeczno-gospodarczym, kształcenie ustawiczne w regionie – stan i perspektywy, wyzwania dla instytucji rynku pracy. Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na plakacie poniżej.

Ponadto, w programie jest także część wystawiennicza – prezentacja innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych, które mogą stać się inspiracją dla nowych przedsięwzięć. Swoje stanowiska wystawiennicze zaprezentują: Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji, Park Naukowo-Technologiczny w Opolu, Zespół Szkół w Zdzieszowicach, Zespół Szkół Budowlanych w Opolu, Zespół Szkół Elektrycznych w Opolu, Zespół Szkół w Gorzowie Śląskim, TEB Edukacja oraz szkoły zawodowe z powiatu strzeleckiego.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora.

Opolskie Forum Zawodowe odbędzie się 10.10.2019 r. (czwartek) w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu, ul. Wrocławska 158. Początek o godz. 10:00.

Na wydarzenie zaprasza Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu wraz z Marszałkiem Województwa Opolskiego.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Opolskie Forum Zawodowe już w czwartek – poznaj szczegóły! [materiały organizatora]

Zobacz także

2019-11-06, godz. 15:25, Patronaty - polecamy Koncert charytatywny „Po prostu miłość” już w sobotę – poznaj szczegóły i przyjdź! Młodzież oleskich szkół średnich zaprasza na koncert charytatywny, podczas będą zbierane datki właśnie na rzecz Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego dla Dzieci w Wierzbicach. » więcej 2019-11-06, godz. 15:12, Patronaty - polecamy Opolskie środowisko ZHR zaprasza na grę terenową w ramach obchodów rocznicy powstań śląskich. » więcej 2019-11-06, godz. 14:47, Patronaty - polecamy III Turniej Badmintona w Chrząstowicach już w sobotę – trwają zapisy! Stowarzyszenie „Przyszłość Chrząstowic” zaprasza na III Turniej Badmintona w Chrząstowicach. Jak podkreślają organizatorzy, jest to cykliczny turniej dla amatorów badmintona, który po raz pierwszy zostanie zaliczony do rankingu Polskich Amatorów… » więcej 2019-11-06, godz. 14:47, Patronaty - polecamy XV Sejmik Szkolnej Kultury Fizycznej już w piątek – poznaj szczegóły! Szkolny Związek Sportowy „Opolskie” zaprasza na konferencję naukowo-edukacyjną. Jak podkreślają organizatorzy, Sejmik Szkolnej Kultury Fizycznej to najważniejsze wydarzenie o charakterze naukowo-edukacyjnym, na którym podejmowane są tematy… » więcej 2019-11-05, godz. 16:30, Patronaty - polecamy Na spotkania z muzyką klasyczną zaprasza Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie 'Spotkanie z muzyką klasyczną' proponuje Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie. Celem przedsięwzięcia jest przybliżenie słuchaczom wartości artystycznych muzyki klasycznej. W ramach cyklu zaplanowano w sumie trzy koncerty. Każdy odbędzie się… » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »