Radio Opole » O Radiu » Reporterzy Radia Opole

Reporterzy Radia Opole

2016-04-15, 00:00

Masz sprawę lub temat? Zgłoś reporterowi Radia Opole

Opole:
Daria Placek - 783 024 403, daria.placek@radio.opole.pl
Ewelina Laxy - 668 039 146, ewelina.laxy@radio.opole.pl

KULTURA
Mariusz Majeran - 604 939 605 - mariusz.majeran@radio.opole.pl
Małgorzata Ślusarczyk - 692 839 707, małgorzata.slusarczyk@radio.opole.pl
Katarzyna Zawadzka - 793 121 020 - katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl


EKONOMIA

Piotr Wójtowicz - 500 029 628, piotr.wojtowicz@radio.opole.pl

SPORT
Mariusz Chałupnik - 604 915 100, mariusz.chalupnik@radio.opole.pl
Grzegorz Frankowski - 513 293 382, frankowski.biuro@tlen.pl
Paweł Konieczny - 693 054 284, pawel.konieczny@radio.opole.pl
Ewelina Laxy - 668 039 146, ewelina.laxy@radio.opole.pl
Daria Placek - 783 024 403, daria.placek@radio.opole.pl
Kacper Śnigórski - 508 523 932, kacper.snigorski@radio.opole.pl

SPRAWY KRYMINALNE

Kacper Śnigórski - 508 523 932, kacper.snigorski@radio.opole.pl


OPOLE i powiat opolski:
Monika Pawłowska - 77 40 13 458, monika.pawlowska@radio.opole.pl

BRZEG i powiat brzeski oraz NAMYSŁÓW i powiat namysłowski:
Maciej Stępień - 606 774 129, tel./fax. 77 416-84-46, maciej.stepien@radio.opole.pl


KLUCZBORK i powiat kluczborski oraz OLESNO i powiat oleski:

Kamila Gal-Skorupa - 661 078 048, kamila.gal-skorupa@radio.opole.pl

GŁUBCZYCE i powiat głubczycki:

Mariusz Chałupnik - 604 915 100, mariusz.chalupnik@radio.opole.pl


KĘDZIERZYN-KOŹLE i powiat kędzierzyńsko-kozielski oraz STRZELCE OPOLSKIE i powiat strzelecki
Agnieszka Pospiszyl - 508 371 020, agnieszka.pospiszyl@radio.opole.pl

NYSA i powiat nyski:

Dorota Kłonowska - 606 774 101, tel./fax. 77 433-00-11, dorota.klonowska@radio.opole.pl


PRUDNIK i powiat prudnicki:

Jan Poniatyszyn - 606 774 105, tel./fax. 77 436-66-60, jan.poniatyszyn@radio.opole.pl


KRAPKOWICE i powiat krapkowicki:

Witold Wośtak - 885 050 513, witold.wostak@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »