2017-10-10, 16:14 Autor: TVP Info

„Kościół w Niemczech będzie kontynuował politykę pojednania z Polską”

Przewodniczący Konferencji Episkopatu Niemiec przypomniał „historyczny list” polskich biskupów z 1965 roku.» więcej

Kraj i świat

2018-11-21, godz. 01:02 Piłkarze skomentowali mecz z Portugalią Piłkarska reprezentacja Polski zakończyła rok remisem 1:1 w wyjazdowym meczu Ligi Narodów z Portugalią. - Mogliśmy wygrać to spotkanie. Od 66. minuty graliśmy ... » więcej 2018-11-21, godz. 00:52 „Pokazaliśmy charakter”. Piłkarze skomentowali mecz z Portugalią Dzięki remisowi Polacy będą losowani z pierwszego koszyka w eliminacjach mistrzostw Europy. » więcej 2018-11-20, godz. 21:18 Pod Warszawą powstaje Środowiskowy Dom Samopomocy dla osób z autyzmem Placówka będzie przeznaczona dla osób dorosłych. » więcej 2018-11-20, godz. 21:12 Meysztowicz: Ta zwłoka Czarneckiego wydaje się zbyt długa. Powinien to zrobić zdecydowanie wcześniej Polityczne dyskusje w programie „Minęła 20”. » więcej 2018-11-20, godz. 20:43 Katalonia otwiera swoje przedstawicielstwa. Wbrew woli Madrytu Rząd Katalonii wydał zgodę na otwarcie sześciu przedstawicielstw regionu na świecie. » więcej 2018-11-20, godz. 20:27 „Alarm!”: Szokujący wyrok za podrapanie policjanta Reporterzy TVP1 przyjrzeli się sprawie Barbary Poleszuk. » więcej 2018-11-20, godz. 20:09 Wysłuchanie Polski w PE. Min. Ziobro dostał zaproszenie dzień przed debatą Pojawiły się również głosy w obronie Polski. » więcej 2018-11-20, godz. 20:09 Wysłuchanie Polski w PE. Tematem reforma sądownictwa Pojawiły się również głosy w obronie Polski. » więcej 2018-11-20, godz. 19:58 Reprezentacja Polski U-21 pokonała Portugalię i awansowała na mistrzostwa Europy Biało-Czerwoni prowadzili po 24. minutach 3:0. » więcej 2018-11-20, godz. 19:53 Trump po ujawnieniu taśm z nagraniem zabójstwa: Nie możemy zerwać kontraktów z Rijadem „Jest bardzo możliwe, że następca tronu mógł mieć wiedzę o planach zabicia dziennikarza Dżamala Chaszodżdżiego”. » więcej