Radio Opole » Kultura i rozrywka
2017-11-25, 07:00 Autor: Katarzyna Zawadzka

Finał projektu "Piękna i bestia" w sobotę w Nysie

Ania [fot. Monika Wieja-Baczyńska]
Ania [fot. Monika Wieja-Baczyńska]
Monika [fot. Monika Wieja-Baczyńska]
Monika [fot. Monika Wieja-Baczyńska]
Kobiety chore onkologicznie wzięły udział w fotograficznej sesji glamour. Pozowały na tle historycznych wnętrz Dworu Biskupiego w Nysie. W sobotę (25.11) finał projektu "Piękna i Bestia". Oprócz otwarcia tej fotograficznej wystawy będą też pokazy mody, stylizacji i fryzjerstwa, a także występy artystów czy panele dyskusyjne. Na wybiegu oprócz profesjonalnych modelek zobaczymy też bohaterki zdjęć.
- Zaprezentują się m.in. w sukniach ślubnych - mówi fotografka i inicjatorka wydarzenia, Monika Wieja-Baczyńska. - Pomyślałam, że jak nasze bohaterki wyjdą w tych sukniach ślubnych to będzie wyciskacz łez i po prostu będzie cudownie. Pokażą się także w sukienkach wieczorowych czy koktajlowych - dodaje.

- Nasze bohaterki pojawią się na wybiegu z małymi dziewczynkami - zaznacza Magdalena Maria Bolesławska, która ubierze modelki na ten wieczór. - To też będzie bardzo fajna atrakcja i miłe dla oka wszystkich zobaczyć zarówno profesjonalne modelki, które będą na wybiegu, a także kobiety, które są bohaterkami swojego życia oraz małe dziewczynki, które będą im towarzyszyć - dodaje.

Dodajmy, że jednym z gości finału projektu "Piękna i bestia" jest amazonka Zofia Suska znana z programów telewizyjnych o podróżach. Na scenie wystąpi też Paweł z Sieradza, gwiazda programu "Mam Talent" oraz Artur Gotz, który debiutował w Piwnicy pod Baranami.

Początek wydarzenia w sobotę (25.11) o godz. 16:00 na Dworze Biskupim w Nysie. Wstęp wolny. Radio Opole jest patronem medialnym festiwalu.
Monika Wieja-Baćzyńska i Magdalena Maria Bolesławska

Kultura i rozrywka

2018-12-16, godz. 21:00 Barokowo i z pazurem. Przed nami wyjątkowy koncert kameralny w filharmonii Koncerty kameralne, to jedna z nowości w tegorocznym sezonie artystycznym Filharmonii Opolskiej. Najbliższy taki koncert, zatytułowany 'Vivaldissimo', zaplano ... » więcej 2018-12-16, godz. 18:00 Teatr Dorosłych z Praszki jeszcze raz zaprezentuje "Kluczyk". Celem zbiórka pieniędzy na leczenie Twój Teatr. Teatr Dorosłych z Praszki włącza się w akcję 'Pomoc Witkowi' i zaprasza na jutrzejszy (17.12) spektakl, pt. 'Kluczyk'. » więcej 2018-12-16, godz. 18:00 Rodzinne spotkanie z Mozartem i... Nutką! Filharmonia bawi i uczy [ZDJĘCIA] Słuchanie muzyki, zagadki, ciekawostki muzyczne i nauka piosenki, a wszystko wsparte oprawą graficzną. W taki sposób Filharmonia Opolska bawiła i uczyła najmł ... » więcej 2018-12-16, godz. 11:00 Wiolonczele w Nysie niezmiennie na topie. Zimowe spotkanie z Polish Cello Quartet Zimowa aura nie odstraszyła mieszkańców Nysy, którzy w sobotni (15.12) wieczór licznie przybyli do Muzeum Powiatowego na koncert zespołu Polish Cello Quartet. » więcej 2018-12-16, godz. 06:45 Przed nami trzecia odsłona rodzinnych koncertów w Filharmonii Opolskiej Najbliższy, a zarazem trzeci z siedmiu koncertów rodzinnych, zaplanowano na niedzielę (16.12). Początek wydarzenia o godzinie 11:00. » więcej 2018-12-15, godz. 20:00 Noel - musical świąteczny w Opolu Opolanie będą mogli zobaczyć w niedzielny wieczór niezwykłe widowisko muzyczne - musical bożonarodzeniowy 'Noel'. W takiej formie zostanie przedstawiona histo ... » więcej 2018-12-15, godz. 15:15 Francuska pianistka porwała opolską publiczność. Za nami podwójna "Strefa gwiazd" w filharmonii [ZDJĘCIA] Francuska pianistka o polskich korzeniach wspólnie z orkiestrą zaprezentowała II koncert fortepianowy c-moll op. 18 Sergieja Rachmaninowa.- Muzyka nie ma naro ... » więcej 2018-12-15, godz. 14:00 Czar dawnych opolskich kin. Upamiętniono ich historię Kraków, Odra, Stylowe, Kosmos, Bolko i Kinoplex - to dawne kina w Opolu. Takie nazwy noszą teraz sale kinowe w opolskim Heliosie. W rama projektu 'Stare kina' ... » więcej 2018-12-15, godz. 12:00 Wystawa obrazków świętych w Fotogalerii Dział Informacji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu przygotował wystawę składającą się z oryginalnych obrazków z wizerunkami świętych i błogosławionych. » więcej 2018-12-15, godz. 10:00 W Komprachcicach będą ubierać choinkę i przygotowywać się do świąt Wspólnie ubiorą choinkę a bombki ozdobią opolskim wzorem. Na koniec w różnych językach zaśpiewają kolędy i pastorałki. W sobotę (15.12) w Samorządowym Ośrodku ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »