Radio Opole » Kultura i rozrywka
2017-11-25, 07:00 Autor: Katarzyna Zawadzka

Finał projektu "Piękna i bestia" w sobotę w Nysie

Ania [fot. Monika Wieja-Baczyńska]
Ania [fot. Monika Wieja-Baczyńska]
Monika [fot. Monika Wieja-Baczyńska]
Monika [fot. Monika Wieja-Baczyńska]
Kobiety chore onkologicznie wzięły udział w fotograficznej sesji glamour. Pozowały na tle historycznych wnętrz Dworu Biskupiego w Nysie. W sobotę (25.11) finał projektu "Piękna i Bestia". Oprócz otwarcia tej fotograficznej wystawy będą też pokazy mody, stylizacji i fryzjerstwa, a także występy artystów czy panele dyskusyjne. Na wybiegu oprócz profesjonalnych modelek zobaczymy też bohaterki zdjęć.
- Zaprezentują się m.in. w sukniach ślubnych - mówi fotografka i inicjatorka wydarzenia, Monika Wieja-Baczyńska. - Pomyślałam, że jak nasze bohaterki wyjdą w tych sukniach ślubnych to będzie wyciskacz łez i po prostu będzie cudownie. Pokażą się także w sukienkach wieczorowych czy koktajlowych - dodaje.

- Nasze bohaterki pojawią się na wybiegu z małymi dziewczynkami - zaznacza Magdalena Maria Bolesławska, która ubierze modelki na ten wieczór. - To też będzie bardzo fajna atrakcja i miłe dla oka wszystkich zobaczyć zarówno profesjonalne modelki, które będą na wybiegu, a także kobiety, które są bohaterkami swojego życia oraz małe dziewczynki, które będą im towarzyszyć - dodaje.

Dodajmy, że jednym z gości finału projektu "Piękna i bestia" jest amazonka Zofia Suska znana z programów telewizyjnych o podróżach. Na scenie wystąpi też Paweł z Sieradza, gwiazda programu "Mam Talent" oraz Artur Gotz, który debiutował w Piwnicy pod Baranami.

Początek wydarzenia w sobotę (25.11) o godz. 16:00 na Dworze Biskupim w Nysie. Wstęp wolny. Radio Opole jest patronem medialnym festiwalu.
Monika Wieja-Baćzyńska i Magdalena Maria Bolesławska

Kultura i rozrywka

2018-07-16, godz. 20:26 Malowana historia i dziedzictwo przodków rubieży dawnej Rzeczpospolitej Obrazy rubieży dawnej Rzeczpospolitej oglądać można w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Chocim, czy Kamieniec Podolski to tylko niektóre z krajobrazów, ... » więcej 2018-07-16, godz. 17:15 Opolanie odkrywali tajemnice Oleskiej Róży Mieszkańcy Opola poznali historię oleskiego kościoła św. Anny - perły architektury drewnianej, która obchodzi w tym roku 500-lecie konsekracji. 'W okręgu oles ... » więcej 2018-07-16, godz. 14:54 Artur Wasążnik debiutuje powieścią "Przemienienie. Zakładnik obietnicy" Ukazała się debiutancka powieść Artura Wasążnika pt. 'Przemienienie. Zakładnik Obietnicy'. Opowiada o zakulisowej walce o władze, spiskach, intrygach i rywali ... » więcej 2018-07-15, godz. 17:00 "Opolanie lubią czytać". Wojciech Mieczysławski o kondycji czytelnictwa w Opolu - Jako bibliotekarz mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że opolanie czytają - powiedział w porannej rozmowie „W cztery oczy” Wojciech Mieczysławski, bibliote ... » więcej 2018-07-15, godz. 13:45 Znów tańczyli tango w Opolu. "Ci ludzie mogą być na parkiecie godzinami" Muzykę w rytmie tanga można było usłyszeć wokół opolskiego amfiteatru od 12:00. Na głównej scenie zorganizowano taneczną imprezę Tango Milonga. » więcej 2018-07-15, godz. 10:00 Dzięki tej książce poznamy historię Baborowa. Powstaje monografia gminy Powstaje pierwsza po II wojnie światowej monografia gminy Baborów. Za jej przygotowanie odpowiada dr Katarzyna Meller. Książka ma zawierać najważniejsze fakty ... » więcej 2018-07-14, godz. 20:30 Całonocne granie w WBP w Opolu. "To poprawia kontakt z ludźmi" W kontrze do gier komputerowych zorganizowali noc grania w planszówki. W Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Opolu trwa wydarzenie, które zorganizował Opolsk ... » więcej 2018-07-14, godz. 16:15 Muzyczna Owczarnia w Jaworkach tonie w dźwiękach. Radio Opole przygląda się temu z bliska [ZDJĘCIA] W Jaworkach, miejscowości położnej kilka kilometrów od Szczawnicy, szkoli się blisko 100 młodych ludzi. W starej owczarni, przerobionej na klub muzyczny od bl ... » więcej 2018-07-14, godz. 13:48 Wilamowice Nyskie pochwalą się swoją kuchnią Będą wypiekać chleb, ubijać masło i kosztować lokalnych produktów. Kulinarne Dziedzictwo w Wilamowicach Nyskich to wydarzenie, które jest okazją dla mieszkańc ... » więcej 2018-07-14, godz. 09:15 Dyktando Niepodległościowe także na Opolszczyźnie VI Dyktando Niepodległościowe 'Po polsku o historii' do tej pory odbywało się tylko w województwie małopolskim. Organizator - Fundacja 'Zawsze Warto' rozszerz ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »