Radio Opole » Kultura i rozrywka
2017-11-25, 07:00 Autor: Katarzyna Zawadzka

Finał projektu "Piękna i bestia" w sobotę w Nysie

Ania [fot. Monika Wieja-Baczyńska]
Ania [fot. Monika Wieja-Baczyńska]
Monika [fot. Monika Wieja-Baczyńska]
Monika [fot. Monika Wieja-Baczyńska]
Kobiety chore onkologicznie wzięły udział w fotograficznej sesji glamour. Pozowały na tle historycznych wnętrz Dworu Biskupiego w Nysie. W sobotę (25.11) finał projektu "Piękna i Bestia". Oprócz otwarcia tej fotograficznej wystawy będą też pokazy mody, stylizacji i fryzjerstwa, a także występy artystów czy panele dyskusyjne. Na wybiegu oprócz profesjonalnych modelek zobaczymy też bohaterki zdjęć.
- Zaprezentują się m.in. w sukniach ślubnych - mówi fotografka i inicjatorka wydarzenia, Monika Wieja-Baczyńska. - Pomyślałam, że jak nasze bohaterki wyjdą w tych sukniach ślubnych to będzie wyciskacz łez i po prostu będzie cudownie. Pokażą się także w sukienkach wieczorowych czy koktajlowych - dodaje.

- Nasze bohaterki pojawią się na wybiegu z małymi dziewczynkami - zaznacza Magdalena Maria Bolesławska, która ubierze modelki na ten wieczór. - To też będzie bardzo fajna atrakcja i miłe dla oka wszystkich zobaczyć zarówno profesjonalne modelki, które będą na wybiegu, a także kobiety, które są bohaterkami swojego życia oraz małe dziewczynki, które będą im towarzyszyć - dodaje.

Dodajmy, że jednym z gości finału projektu "Piękna i bestia" jest amazonka Zofia Suska znana z programów telewizyjnych o podróżach. Na scenie wystąpi też Paweł z Sieradza, gwiazda programu "Mam Talent" oraz Artur Gotz, który debiutował w Piwnicy pod Baranami.

Początek wydarzenia w sobotę (25.11) o godz. 16:00 na Dworze Biskupim w Nysie. Wstęp wolny. Radio Opole jest patronem medialnym festiwalu.
Monika Wieja-Baćzyńska i Magdalena Maria Bolesławska

Kultura i rozrywka

2018-10-22, godz. 14:00 Starą karczmę przerobią na dom kultury Wiosną rozpocznie się remont starej karczmy położonej w centrum Jemielnicy. Kilka miesięcy później ma zacząć tam działać świetlica wiejska a docelowo - dom ku ... » więcej 2018-10-22, godz. 11:00 Jubileuszowa "Publicystyka" rozstrzygnięta. Znamy zwycięzców W weekend w Kędzierzynie-Koźlu zakończyła się jubileuszowa, dwudziesta piąta edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Niezależnych im. Ireneusza Radzia. Przez ... » więcej 2018-10-21, godz. 23:16 Występ opolskich śpiewaków zakończył VIII Dobrodzień Classic Festival [ZDJĘCIA] Spotkaniem z perełkami niemieckiej literatury wokalnej zakończył się (21.10) VIII Dobrodzień Classic Festiwal. » więcej 2018-10-21, godz. 16:30 Motyw z symfonii pretekstem do zabawy. Za nami pierwszy koncert rodzinny w FO [ZDJĘCIA] Zgadywanki, muzyczne prezentacje, bajkowa opowieść i wspólne śpiewanie - takie atrakcje umiliły niedzielne (21.10) spotkanie opolskich rodzin z opolskimi filh ... » więcej 2018-10-21, godz. 10:00 Powódź na scenie Modelatorni. Premiera "Moją ulica płynie rzeka" 'Moją ulicą płynie rzeka' to spektakl, który widzowie zobaczyli w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Za nami premiera spektaklu w reż. Elżbiety Depty op ... » więcej 2018-10-21, godz. 07:00 Kończy się VIII Dobrodzień Classic Festival. Przed nami ostatni koncert Koncertem w Muzeum Diecezjalnym w Opolu zakończy się (21.10) VIII Dobrodzień Classic Festival. » więcej 2018-10-20, godz. 20:00 "Siedmiu Wspaniałych" otworzy dzieci na świat muzyki klasycznej. Ruszają koncerty rodzinne w filharmonii 'Siedmiu Wspaniałych' to cykl koncertów rodzinnych, stworzonych z myślą o potrzebach najmłodszych melomanów. Pierwsze takie spotkanie w najbliższą niedzielę ( ... » więcej 2018-10-20, godz. 18:00 Cybis na nowo. "Wystawa jest trochę prowokacyjna" [ZDJĘCIA] Galeria Muzeum Śląska Opolskiego po długiej przerwie remontowej otworzyła swoje sale wystawiennicze. Zwykle część parterowa prezentowała bogate opolskie zbior ... » więcej 2018-10-20, godz. 13:15 Kameralny koncert przy pełnej sali koncertowej. Vivaldi działa jak magnes Długimi owacjami na stojąco, przy pełnej sali i podwójnym bisem zakończył się piątkowy (20.10) koncert w Filharmonii Opolskiej. » więcej 2018-10-20, godz. 11:00 Realne obrazy doprawiane fikcją [ZDJĘCIA] Związek Polskich Artystów Plastyków Okręg Opolski prezentuje w swojej galerii 'Pierwsze Piętro' w Opolu obrazy Małgorzaty Futkowskiej. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »