Radio Opole » Wiadomości z regionu
2018-12-31, 10:20 Autor: Katarzyna Doros

Gdzie do lekarza w Nowy Rok? Uwaga! Zmiany dla pacjentów ze Zdzieszowic

Przychodnia lekarska na kampusie UO [fot. Daria Placek]
Przychodnia lekarska na kampusie UO [fot. Daria Placek]
Przychodnia © (fot. Małgorzata Lis-Skupińska/AFRO)
Przychodnia © (fot. Małgorzata Lis-Skupińska/AFRO)
Opolski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia przypomina, gdzie szukać pomocy lekarskiej w Nowy Rok. W razie nagłego zachorowania lub pogorszenia się stanu zdrowia pacjenci mogą korzystać z pomocy nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej, przebywając w różnych częściach kraju.
- Szczególnie warto zwrócić uwagę na fakt, że nastąpiła zmiana dla mieszkańców Nysy i okolic. Punkt, który dotychczas udzielał świadczeń na ulicy Ogrodowej, został przeniesiony na ulicę Bracką 1. Natomiast od 1 stycznia od godziny 8:00 pacjenci, którzy do tej pory korzystali ze świadczeń nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w Zdzieszowicach, będą udawali się do Krapkowic do szpitala - mówi Bernadeta Trawka z Narodowego Funduszu Zdrowia w Opolu.

W razie nagłego bólu zęba lub powikłań związanych z wcześniejszym leczeniem całodobowy dyżur stomatologiczny zapewniają na Opolszczyźnie dwie placówki: Zakład Opieki Zdrowotnej przy ul. Ziemi Tarnowskiej 3 w Brzegu oraz przy ul. Dworcowej 23A w Głogówku.

Wszystkie informacje o dyżurach są dostępne na portalu internetowym opolskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia.
Bernadeta Trawka

Wiadomości z regionu

2020-01-23, godz. 21:00 Lekarze nie chcą dyżurować w Grodkowie. Nocna i świąteczna opieka medyczna najprawdopodobniej nie wróci z początkiem l… Nocna i świąteczna opieka medyczna najprawdopodobniej nie wróci w najbliższych dniach do Grodkowa. Plany władz miasta i brzeskiego szpitala skomplikowało niewielkie… » więcej 2020-01-23, godz. 19:30 Nyscy radni przyjęli tegoroczny budżet. Wspólnie z podległymi spółkami gmina wyda ponad 100 milionów na inwestycje Nyscy radni przyjęli budżet gminy na bieżący rok. Na dzisiejszej (23.01) sesji dali oni zielone światło dla realizacji rekordowego planu finansowego gminy. » więcej 2020-01-23, godz. 18:30 Opłatek u nyskich Sybiraków. Zesłańcy wspominali 80. rocznicę wywózek Kolędy, życzenia, a także opowieści dotyczące nierzadko traumatycznych przeżyć, towarzyszyły dzisiejszemu (23.01) spotkaniu opłatkowemu członków nyskiego oddziału… » więcej 2020-01-23, godz. 18:30 "To zabieg z najwyższej półki chirurgii naczyniowej". Lekarze USK w Opolu bypassem przywrócili ukrwienie w jelitach pa… Zespół specjalistów z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu przeprowadził operację wstawienia bypassu łączącego aortę z tętnicą krezkową górną u 54-letniego… » więcej 2020-01-23, godz. 18:00 "Uczymy się i miło spędzamy czas". Na Politechnice Opolskiej trwa Akademia Młodych Serc Trening mózgu, samochody hybrydowe oraz metody skutecznej komunikacji - to tylko część tematów realizowanych podczas Akademii Młodych Serc, czyli Uniwersytetu… » więcej 2020-01-23, godz. 17:30 Obchody rocznicy Tragedii Górnośląskiej w Łambinowicach Obchody 75 rocznicy zakończenia II wojny światowej i powojennych losów Niemców w Polsce przygotowuje w Łambinowicach Związek Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych… » więcej 2020-01-23, godz. 16:30 Rodzinna sprzeczka zakończyła się obrzuceniem bloku koktajlem Mołotowa. Damian O. ponownie przed sądem 29-letni Damian O. w lutym ubiegłego roku obrzucił jeden z bloków w Kędzierzynie-Koźlu koktajlem Mołotowa. Według śledczych, chciał podpalić mieszkanie, w którym… » więcej 2020-01-23, godz. 16:25 Policja prosi o informacje na temat Heleny Piekarz. Kobieta zaginęła w Opolu Zaginęła Helena Piekarz z Opola. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach. » więcej 2020-01-23, godz. 15:00 PiS i radni klubu Arkadiusza Wiśniewskiego chcą odwołania wiceprzewodniczącego rady miasta Część radnych Opola chce odwołania Arkadiusz Szymańskiego z funkcji wiceprzewodniczącego rady miasta. Wniosek w tej sprawie złożyli byli koledzy partyjni z klubu… » więcej 2020-01-23, godz. 14:30 Przedstawiciele najlepszych szkół z Opola spotkali się z prezydentem. Były podziękowania i życzenia Podziękowania, rozmowy, wręczenie dyplomów i upominków. Arkadiusz Wiśniewski, prezydent Opola, spotkał się z przedstawicielami szkół najwyżej sklasyfikowanych… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »