Radio Opole » Wiadomości z regionu
2018-12-31, 10:20 Autor: Katarzyna Doros

Gdzie do lekarza w Nowy Rok? Uwaga! Zmiany dla pacjentów ze Zdzieszowic

Przychodnia lekarska na kampusie UO [fot. Daria Placek]
Przychodnia lekarska na kampusie UO [fot. Daria Placek]
Przychodnia © (fot. Małgorzata Lis-Skupińska/AFRO)
Przychodnia © (fot. Małgorzata Lis-Skupińska/AFRO)
Opolski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia przypomina, gdzie szukać pomocy lekarskiej w Nowy Rok. W razie nagłego zachorowania lub pogorszenia się stanu zdrowia pacjenci mogą korzystać z pomocy nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej, przebywając w różnych częściach kraju.
- Szczególnie warto zwrócić uwagę na fakt, że nastąpiła zmiana dla mieszkańców Nysy i okolic. Punkt, który dotychczas udzielał świadczeń na ulicy Ogrodowej, został przeniesiony na ulicę Bracką 1. Natomiast od 1 stycznia od godziny 8:00 pacjenci, którzy do tej pory korzystali ze świadczeń nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w Zdzieszowicach, będą udawali się do Krapkowic do szpitala - mówi Bernadeta Trawka z Narodowego Funduszu Zdrowia w Opolu.

W razie nagłego bólu zęba lub powikłań związanych z wcześniejszym leczeniem całodobowy dyżur stomatologiczny zapewniają na Opolszczyźnie dwie placówki: Zakład Opieki Zdrowotnej przy ul. Ziemi Tarnowskiej 3 w Brzegu oraz przy ul. Dworcowej 23A w Głogówku.

Wszystkie informacje o dyżurach są dostępne na portalu internetowym opolskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia.
Bernadeta Trawka

Wiadomości z regionu

2019-03-22, godz. 19:15 Nyskie wodociągi nagrodziły dzieci i młodzież, które pochyliły się nad problemem braku dostępu do wody Ponad 120 prac autorstwa dzieci ze szkół podstawowych wpłynęło do nyskiej Akwy w ramach tegorocznej edycji konkursu 'Nie pozostawiajmy nikogo za sobą'. Dziś ( ... » więcej 2019-03-22, godz. 18:00 Katarzyna Czochara i Sławomir Kłosowski opolskimi kandydatami do Parlamentu Europejskiego Minister edukacji narodowej Anna Zalewska z pierwszego miejsca powalczy o mandat do Parlamentu Europejskiego z okręgu dolnośląsko-opolskiego. Prawo i Sprawied ... » więcej 2019-03-22, godz. 18:00 Strajk nauczycieli: Egzaminy na zakończenie gimnazjum i podstawówki odbędą się w terminie - zapewnia opolski kurator o ... - Zbieramy dane ze szkół, w których odbywa się referendum strajkowe i analizujemy sytuację - powiedział w Loży Radiowej Michał Siek, opolski kurator oświaty. ... » więcej 2019-03-22, godz. 16:00 Bus "NowejPiątki" w trasie. Dzisiaj odwiedzał miejscowości na północy województwa opolskiego Wołczyn, Byczyna i Kluczbork znalazły się dzisiaj (22.03) na trasie busa 'NowaPiątka'. » więcej 2019-03-22, godz. 15:38 Duże zainteresowanie 22. edycją nyskich targów pracy. "To najlepsza forma kontaktu potencjalnego pracownika z pracodaw ... Ponad 40 wystawców z Polski jak i zagranicy wzięło dziś (22.03) udział w nyskich targach pracy. Wydarzenie zostało zorganizowane już po raz 22. i dla setek od ... » więcej 2019-03-22, godz. 15:33 Polak Węgier dwa bratanki. Trwają obchody Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej Delegacja z zaprzyjaźnionego z Opolszczyzną regionu Fejér gościła w stolicy województwa. Studyjny wyjazd opolskich winiarzy do partnerskiego regionu, czy wspó ... » więcej 2019-03-22, godz. 15:25 Kłosowski i Czochara powalczą o mandaty do Parlamentu Europejskiego z 12 okręgu dolnośląsko-opolskiego Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało kandydatów ubiegających się o mandaty do Parlamentu Europejskiego z 12 okręgu obejmującego województwa dolnośląskie i op ... » więcej 2019-03-22, godz. 15:15 Debata i prelekcje. Trwają obchody Światowego Dnia Wody w Opolu Debata o wodzie w mieście, prelekcje i panel dyskusyjny - to kolejne elementy obchodów Światowego Dnia Wody w Opolu. W siedzibie Wodociągów i Kanalizacji dysk ... » więcej 2019-03-22, godz. 14:19 Paczków: Zamiast tradycyjnych "kartoników", szkolne legitymacje noszą w smartfonach Uczniowie paczkowskiej szkoły, jako pierwsi w regionie korzystają od wczoraj (21.03) z elektronicznych legitymacji. Dokument wyświetlany jest na ekranie smart ... » więcej 2019-03-22, godz. 13:45 Nie będzie aktu oskarżenia wobec księdza pedofila, bo sprawa się przedawniła Prokuratura Rejonowa w Nysie ustaliła, że ks. Edward W., niegdyś wikary w Strzelcach Opolskich, w latach 80 i 90 dokonał czynów pedofilskich wobec nieletnich ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »