Radio Opole » Wiadomości z regionu
2018-09-16, 11:15 Autor: Joanna Matlak

Energiczne pożegnania lata w amfiteatrze. "Zumba to pozytywna dawka energii na każdy dzień"

Opolanki pożegnały lato w rytm zumby [fot. Joanna Matlak]
Opolanki pożegnały lato w rytm zumby [fot. Joanna Matlak]
Opolanki pożegnały lato w rytm zumby [fot. Joanna Matlak]
Opolanki pożegnały lato w rytm zumby [fot. Joanna Matlak]
Opolanki pożegnały lato w rytm zumby [fot. Joanna Matlak]
Opolanki pożegnały lato w rytm zumby [fot. Joanna Matlak]
Koniec zajęć w opolskim amfiteatrze wcale nie oznacza rezygnacji z aktywności. Kilkadziesiąt opolanek z przytupem pożegnało dziś (16.09) lato w rytm muzyki latynoamerykańskiej.
Mimo, że było to ostatnie spotkanie z zumbą, uczestniczki podkreślają, że będą kontynuować swoją przygodę z tym tańcem.

- Oczywiście, że będę tańczyć, tylko nie tutaj. Mamy dużo energii, człowiek lepiej się czuje i w obecnych czasach, kiedy mamy dużo stresu, to jak najbardziej polecam zumbę. Można ją tańczyć cały czas, obojętnie czy rano, czy wieczorem. To jest pozytywna dawka energii na każdy dzień, więc jest to wskazane o każdej porze - mówią opolanki.

- Było bardzo dużo uczestniczek, byłyśmy pozytywnie zaskoczone, bo było też dużo panów. Na każdym cyklu zajęć mieliśmy około 100 osób, więc Opole bardzo fajnie "zumbuje". Oczywiście każdy wybiera taką aktywność jaką lubi, ale zumba jest bardzo pozytywna i to jest w tym najważniejsze - dodaje Aleksandra Wieczorek, jedna z prowadzących zajęcia.

Organizatorem zajęć z zumbą jest Formini - fitness klub dla dzieci, a Radio Opole jest patronem medialnym projektu.
Opolanki i Aleksandra Wieczorek

Wiadomości z regionu

2019-07-24, godz. 11:00 Strona internetowa Radia Opole cieszy się coraz większym powodzeniem Z roku na rok rośnie liczba użytkowników naszego serwisu www.radio.opole.pl. Mamy już ponad 1,7 miliona czytelników - o prawie jedną piątą więcej niż w roku p ... » więcej 2019-07-24, godz. 09:18 Młode uchatki na wizji. W opolskim zoo zainstalowano specjalne kamery Odwiedzający opolskie zoo mogą podglądać małe uchatki kalifornijskie. W pomieszczeniach, gdzie przebywają dwa miesięczne samce, zamontowano kamery, natomiast ... » więcej 2019-07-24, godz. 09:16 "Chciał mieć pewność, że przyjedzie karetka". Nieuzasadnione wezwanie ratowników ukarane mandatem 500 złotych mandatu za nieuzasadnione wezwanie ratowników. Taką karę nałożyła policja na żartownisia wypoczywającego nad jeziorem nyskim. W nocy mężczyzna zad ... » więcej 2019-07-23, godz. 20:00 Prudnik: nowy dworzec autobusowy ma powstać w systemie zaprojektuj i wybuduj Centrum przesiadkowe ma powstać w Prudniku. Gmina ogłosiła przetarg, który wyłoni wykonawcę tego zadania. Realizowane będzie w trybie zaprojektuj i wybuduj. T ... » więcej 2019-07-23, godz. 19:15 Urząd Statystyczny w Opolu: Polacy coraz częściej wybierają Ukrainki Rośnie liczba małżeństw polsko-ukraińskich i najczęściej to mieszkańcy naszego regionu proszą o rękę Ukrainki - takie dane płyną z Urzędu Statystycznego w Opo ... » więcej 2019-07-23, godz. 18:15 Politycy PO chcą lepszego finansowania służby zdrowia. Sami zapowiadają przesunięcie 30 miliardów z akcyzy za alkohol ... O pilne dofinansowanie służby zdrowia apelują do premiera i ministra zdrowia opolscy politycy Platformy Obywatelskiej. » więcej 2019-07-23, godz. 18:00 Grupa "SPEED" już działa. Będą wyłapywać szybkich i wściekłych. "Mają troszczyć się o bezpieczeństwo ruchu drogowego" Zespół 'SPEED' to grupa, która ma być batem na kierowców z 'ciężką' nogą. Opolscy policjanci - podobnie jak koledzy w innych regionach w kraju - stworzyli zes ... » więcej 2019-07-23, godz. 18:00 Zainwestowali w kryptowaluty, dziś nie mają zysku ani wkładu. Sprawą zajął się Krzysztof Rutkowski Mieli stracić w sumie ponad 220 tysięcy dolarów na oszustwie przy inwestycjach w kryptowaluty, sprawą zajęło się Biuro Rutkowski. Domniemani oszuści mieli dzi ... » więcej 2019-07-23, godz. 16:40 Na poddaszu uprawiał blisko 720 krzewów marihuany. Po kilkudziesięciu minutach procesu usłyszał wyrok Na 3,5 roku więzienia został skazany 33-letni Wojciech W., który na poddaszu domu w okolicach Białej uprawiał blisko 720 krzewów marihuany. Mężczyzna będzie m ... » więcej 2019-07-23, godz. 16:00 Najpierw most, potem kładka. Miejska inwestycja przy Młynówce wstrzymana Na przebudowę kładki nad Młynówką mieszkańcy Opola będą musieli poczekać najprawdopodobniej kilka lat. Przejście jest zamknięte od wiosny 2018 roku, choć pies ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »