Radio Opole » Wiadomości z regionu
2018-06-10, 11:00 Autor: Katarzyna Zawadzka

"Moje Miasto" zespołu Ravel promuje Opole. Za nami premiera klipu - zobacz!

"Moje Miasto" zespołu Ravel promuje Opole. Za nami premiera klipu - zobacz!
Piosenka "Moje Miasto" zespołu Ravel promuje Opole. Premiera teledysku odbyła się w strefie widza na opolskim rynku tuż przed rozpoczęciem transmisji z sobotniego koncertu 55. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki. Autorką tekstu piosenki jest wokalistka zespołu Natalia Kryjom, znana słuchaczom Dobrego Grania Extra na antenie Radia Opole, muzykę napisał jej brat Kacper Kryjom.
Natalia Kryjom i Kacper Kryjom w rozmowie z Jackiem Kaczorem. Premiera teledysku 'Moje Miasto' [fot. Katarzyna Zawadzka]Rodzeństwo opowiedziało nam o pracy nad teledyskiem. - Przebiegała ona bardzo korzystnie, choć było trochę mało czasu - mówi Kacper Kryjom. - Tak naprawdę mieliśmy trzy dni, aby wszystko zrealizować. Dwa dni wcześniej poukładaliśmy wszystko według planu i poszło znakomicie - dodaje.

A z czym zespołowi Ravel kojarzy się Opole?

- Z energią oczywiście i muzyką, bo Opole to stolica polskiej piosenki - odpowiada Natalia Kryjom. - Tym bardziej teraz, kiedy to święto polskiej piosenki trwa, więc świetnie się wszystko złożyło, że możemy mieć teraz premierę teledysku i tej piosenki właśnie w ten festiwalowy weekend - dodaje.

W powstanie teledysku zaangażowało się wiele osób i instytucji. W klipie występują m.in. Zespół Pieśni i Tańca Opole, Miss i Mister Team Opolszczyzny razem z Anną Pabiś, zawodnicy Gwardii Opole czy Towers Opole.
Kacper Kryjom i Natalia Kryjom

Wiadomości z regionu

2019-12-08, godz. 20:55 Strategia imigracyjna przedmiotem Niedzielnej Loży Radiowej W naszym regionie systematycznie rośnie zapotrzebowanie na pracowników, ale maleje liczba chętnych do podjęcia pracy. Opolscy politycy w dzisiejszej (08.12) Niedzielnej… » więcej 2019-12-08, godz. 20:41 Mariusz Żmuda Kierowcą Roku Opolszczyzny w Świątecznym Pucharze Forda W Opolu odbywał się dziś (08.12) Świąteczny Puchar Forda, który zakończył 3 rundę Kierowcy Roku Opolszczyzny. To już 23 edycja tej imprezy. O godzinie 10.00 obok… » więcej 2019-12-08, godz. 19:41 Mikołaje maszerowały przez Opole. Charytatywna akcja na rzecz oddziału chirurgii dziecięcej Marsz Mikołajów wystartował dzisiaj (08.12) w Opolu po raz szósty. Głównym celem kolejnej odsłony akcji charytatywnej było wsparcie oddziału chirurgii dziecięcej… » więcej 2019-12-08, godz. 19:40 Finał Świątecznej Paczki. "Pomagamy rodzinom w sposób mądry" W całym kraju, także w Opolu, trwa tzw. weekend cudów. Wolontariusze ze Szlachetnej Paczki dostarczają najpotrzebniejsze rzeczy do wybranych rodzin. Na Opolszczyźnie… » więcej 2019-12-08, godz. 16:30 Opole: Mikołaj zjechał do dzieci ze szpitalnego dachu Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami zjechał... z dachu Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. Pacjenci z oddziału pediatrii otrzymali upominki nie… » więcej 2019-12-08, godz. 15:55 Cztery samochody zderzyły się na ul. Częstochowskiej w Opolu Pojazdami podróżowało pięć osób, jedna z nich jest poszkodowana. » więcej 2019-12-08, godz. 14:20 Klinika Prawa na Uniwersytecie Opolskim - uczy zawodu studentów, bezpłatnie pomaga potrzebującym Mieszkańcy Opola i regionu mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy prawnej udzielanej przez studentów. Przy Uniwersytecie Opolskim funkcjonuje Klinika Prawa. - To… » więcej 2019-12-08, godz. 12:54 W Opolu czuć już świąteczny klimat. Jarmark bożonarodzeniowy przyciąga mieszkańców Mimo braku śniegu, w stolicy regionu czuć już atmosferę zbliżających się świąt. Bożonarodzeniowy jarmark, który od wczoraj (07.12) funkcjonuje na opolskim rynku… » więcej 2019-12-07, godz. 16:40 O 16.30 Olesno rozbłyśnie charytatywnie. Świątecznym iluminacjom będzie towarzyszyła zbiórka pieniędzy na operację małej… Z akcją charytatywną będzie połączone tegoroczne uruchomienie iluminacji świątecznej w Oleśnie. Świąteczne lampki rozbłysną w całym mieście. » więcej 2019-12-07, godz. 16:38 Muzeum Wsi Opolskiej uczy, jak samodzielnie wykonywać świąteczne ozdoby. W skansenie trwają mikołajkowe warsztaty dla całych… Choinkowe bombki na drewnianych sklejkach ozdobione tradycyjnym opolskim wzorem kwiatowym - to tylko niektóre ze świątecznych ozdób, które własnoręcznie wykonują… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »