Radio Opole » Wiadomości z regionu
2018-05-18, 21:40 Autor: Katarzyna Doros

Wypadek na treningu Kolejarza. Kamiński i Krzywosz trafili do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu

Wypadek na treningu Kolejarza [fot. Mario]
Wypadek na treningu Kolejarza [fot. Mario]
Wypadek na treningu Kolejarza [fot. Mario]
Wypadek na treningu Kolejarza [fot. Mario]
Podczas treningu na stadionie żużlowym przy ulicy Wschodniej w Opolu doszło do wypadku dwóch zawodników opolskiego Kolejarza. Zawodnicy trafili do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. Po jednego z nich przyleciał śmigłowiec lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
- Kamil Kamiński niefortunnie uderzył w tylne koło Jarka Krzywosza, obecne na miejscu karetki na szczęście zareagowały bardzo szybko - mówi Grzegorz Sawicki, prezes OK Kolejarz Opole. - Na ten moment z informacji, które otrzymaliśmy ze szpitala, Kamil Kamiński ma rozbity łuk brwiowy, a Jarosław Krzywosz ma złamany obojczyk. Jeszcze mają poddać się badaniom tomografii komputerowej, ale są pod dobrą opieką. Niestety przez najbliższy czas ani jeden, ani drugi z zawodników nie będzie mógł uczestniczyć w rozgrywkach ligowych i dla nas to jest bardzo poważna strata. Mam nadzieję, że diagnoza, którą postawią lekarze, wykluczy inne urazy, które mogłyby powstać w skutek tego wypadku. Wyglądało to bardzo poważnie, ale mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy - dodaje Sawicki.

Dodajmy, że w niedzielę opolska drużyna rywalizująca w 2-ej lidze zmierzy się na wyjeździe ze Stalą Rzeszów.
Grzegorz Sawicki

Wiadomości z regionu

2019-10-20, godz. 07:56 W Dańcu "prostują murawę". Powstaje bezpieczne boisko dla dzieci i dorosłych Ma być bezpiecznie, nowocześnie i ... równo. Boisko w Dańcu, w gminie Chrząstowice zyskuje nowe oblicze. Po wielu latach obiekt doczekał się remontu. » więcej 2019-10-20, godz. 07:53 Plac Św. Sebastiana w Opolu oficjalnie otwarty. Przebudowa wzbudza mieszane uczucia wśród mieszkańców [ZDJĘCIA] Opolanie mogą już w pełni korzystać ze zrewitalizowanego Placu Świętego Sebastiana. Uroczystemu otwarciu (19.10) odnowionej przestrzeni towarzyszyły liczne at ... » więcej 2019-10-19, godz. 20:36 Opolanie uczcili pamięć księdza Jerzego Popiełuszki. W 35. rocznicę śmierci kapelana Solidarności, modlono się o jego ... W opolskiej katedrze upamiętniono przypadającą 19 października, 35. rocznicę śmierci księdza Jerzego Popiełuszki. Po uroczystej mszy świętej w intencji kanoni ... » więcej 2019-10-19, godz. 19:22 ZAKSA zaprezentowała nowy skład i sponsora. Wielka gala w Kędzierzynie-Koźlu [ZDJĘCIA] Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zaprezentowała skład na nowy sezon rozgrywek siatkarskiej PlusLigi. Gala miała miejsce podczas obchodów 25-lecia klubu, któ ... » więcej 2019-10-19, godz. 19:19 Dobiega końca VIII Opolski Festiwal Gór. Wśród gości między innymi zdobywca Złotego Czekanu W stolicy regionu trwa trzeci, a zarazem ostatni dzień 8. edycji Opolskiego Festiwalu Gór. Oprócz warsztatów dla dzieci i dorosłych, uczestnicy mają też okazj ... » więcej 2019-10-19, godz. 19:16 W Opolu już po raz 44. goniono lisa. "Hubertus" nawiązuje do dawnych zwyczajów w czasie polowań" Zabawy dla dzieci, pokazy władania bronią białą czy ułańskie stroje, to część atrakcji, które czekały dziś (19.10) na uczestników zabawy z okazji dnia święteg ... » więcej 2019-10-19, godz. 16:43 Malując po ścianie, zachęcają do pomagania innym. W Opolu powstaje mural Opolskiego Centrum Wolontariatu Iskra W przejściu obok opolskiego amfiteatru powstaje kolejny mural. Dzieło ma promować ideę wolontariatu i zwracać uwagę na fakt, że niesienie pomocy przynosi nie ... » więcej 2019-10-19, godz. 15:39 Pustułki, szczygły, kosy, szpaki. W Opolu-Półwsi trwa Opolski Spacer Ornitologiczny Już po raz szósty w tym roku miłośnicy dzikich ptaków wybrali się na Opolski Spacer Ornitologiczny. Tym razem skrzydlatych mieszkańców miasta wypatrują na ter ... » więcej 2019-10-19, godz. 14:19 Siatkarskie muzeum "Volley Bajka". Srebrny jubileusz Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle [ZDJĘCIA] Otwarciem siatkarskiego muzeum 'Volley Bajka' rozpoczęły się dzisiejsze obchody jubileuszu 25-lecia Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Dla fanów ośmiokrotneg ... » więcej 2019-10-19, godz. 12:55 Wszechpolacy porządkują cmentarz przy Niemodlińskiej. "Gdy Opole było częścią Niemiec, grzebano tu Polaków" Członkowie Młodzieży Wszechpolskiej już po raz kolejny porządkują (19.10) cmentarz przy ulicy Niemodlińskiej w Opolu. Oprócz grabienia liści czy przycinania g ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »