Radio Opole » Wiadomości z regionu
2018-02-23, 11:47 Autor: Joanna Matlak

Marcin Ociepa wiceministrem przedsiębiorczości i technologii

Marcin Ociepa wiceministrem przedsiębiorczości i technologii [fot. twitter]
Marcin Ociepa wiceministrem przedsiębiorczości i technologii [fot. twitter]
Marcin Ociepa [fot. Agnieszka Lubczańska]
Marcin Ociepa [fot. Agnieszka Lubczańska]
Marcin Ociepa odbiera nominację na wiceministra przedsiębiorczości i technologii – dowiedziało się Radio Opole.
Ociepa nie pojawił się na dzisiejszej konferencji programowej Razem dla Opola. W jego imieniu przeprosił Krzysztof Drynda, szef klubu RdO i przekazał, że Ociepa jest w tej chwili w Warszawie, gdzie odbiera nominację na wiceministra w resorcie Jadwigi Emilewicz. Będzie odpowiedzialny za sprawy europejskie.

- Miło mi, że moje nazwisko pada w tym kontekście. Staram się dzisiaj pracować jako samorządowiec i całe też moje doświadczenie, które jest czasem wykorzystywane w Warszawie, nie w sensie instytucjonalnym i nieformalnym jest doświadczeniem samorządowym i to jest bardzo ważne, że Opole może swój wkład także w politykę rządu wnieść - mówił jeszcze we wtorek Marcin Ociepa w Loży Radiowej.

Marcin Ociepa pełni w tej chwili funkcję przewodniczącego Rady Miasta Opola.
Marcin Ociepa

Wiadomości z regionu

2019-06-25, godz. 19:30 Od stu lat kontrolują funkcjonowanie państwa i wskazują nieprawidłowości. NIK świętuje 100 lat Najwyższy organ kontroli w Polsce od 100 lat ocenia gospodarowanie publicznymi pieniędzmi i funkcjonowanie państwa. Opolska delegatura była ostatnią na mapie, ... » więcej 2019-06-25, godz. 19:15 Opolscy strażacy przez godzinę szukali topielca w kamionce Bolko. Pijany mężczyzna spał na brzegu w trawie [ZDJĘCIA] Opolscy strażacy przez godzinę szukali mężczyzny, który miał się topić w kamionce Bolko w Opolu. Wcześniej na brzegu widziano tylko jego ubranie. Pijanego męż ... » więcej 2019-06-25, godz. 19:15 Rekrutacja napawa optymizmem, w Głuchołazach powstanie stowarzyszeniowe liceum Niemal pewna jest reaktywacja Liceum Ogólnokształcącego im. Chrobrego w Głuchołazach. Kiedy w 2002 roku szkole tej groziła likwidacja jej prowadzenie przejęła ... » więcej 2019-06-25, godz. 19:00 Ciekawa oferta aktywnego wypoczynku wakacyjnego w Głuchołazach Bogaty program sportowo-rekreacyjny w mieście oraz imprezy wyjazdowe przygotowano dla spędzających wakacje w Głuchołazach. Do ich dyspozycji są wszystkie obie ... » więcej 2019-06-25, godz. 18:00 Mogą dać przykład i podzielić się doświadczeniem. W Opolu odznaczono małżeństwa z przynajmniej półwiecznym stażem Przeżyli ze sobą wiele dobrych, ale też i trudnych chwil, a swoim doświadczeniem mogą obdarować niejedno pokolenie. Pary, które świętują Złote i Diamentowe Go ... » więcej 2019-06-25, godz. 17:30 Uniwersytet Opolski: senat podjął decyzję o utworzeniu wydziału lekarskiego Na Uniwersytecie Opolskim powstał wydział lekarski. Taką decyzję podjął senat uczelni. rektor Marek Masnyk na konferencji prasowej tłumaczył, że wydział utwor ... » więcej 2019-06-25, godz. 17:15 Radni w czwartek podzielą Opole na dwie strefy taryfowe Opole zostanie podzielone na dwie strefy taryfowe dla taksówek. W czwartek (27.06) radni zagłosują nad zróżnicowaniem cen za korzystanie z tego środka transpo ... » więcej 2019-06-25, godz. 15:45 Narodziny w opolskim zoo. Rodzina uchatek kalifornijskich powiększyła się o dwa młode osobniki W opolskim zoo na świat przyszły dwie uchatki kalifornijskie. Młode pozostają pod opieką pielęgniarza, ich dokładną płeć i wagę poznamy za kilka dni. Ojcem ma ... » więcej 2019-06-25, godz. 15:30 Ścieżka rowerowa pod Grodkowem w remoncie. Kilka miesięcy po oddaniu do użytku, na jezdni pojawiły się nierówności Choć nie ma jeszcze roku, to już wymaga naprawy. Mowa o ścieżce rowerowej prowadzącej do Sulisławia i Gałązczyc w gminie Grodków. » więcej 2019-06-25, godz. 15:15 OCO: wstrzymują operacje z powodu upałów Opolskie Centrum Onkologi z powodu upałów wstrzymało przyjęcia pacjentów na oddziałach chirurgii onkologicznej i ginekologii onkologicznej. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »