Radio Opole » Wiadomości z regionu
2017-09-12, 14:00 Autor: Katarzyna Doros

54. KFPP: 65 wejściówek i radiowy sektor dla słuchaczy

Pierwsze próby na KFPP 2017 [Fot. Wanda Kownacka]
Pierwsze próby na KFPP 2017 [Fot. Wanda Kownacka]
W opolskim amfiteatrze trwają próby. Na miejscu montuje się także dział internetowy naszej rozgłośni, który zadba o sprawne relacjonowanie tego wydarzenia. Radio Opole rozdaje słuchaczom bilety na tegoroczny festiwal. Bilety są do wygrania codziennie w trzech audycjach "Na dzień dobry", "Ona i On" oraz "Dobre Granie".
- Na 65-lecie Radia Opole mamy dla naszych słuchaczy aż 65 wejściówek na każdy dzień koncertowy opolskiego festiwalu - mówi Maciej Guzik z działu promocji. - Mamy taki specjalnie wydzielony sektor, sektor słuchaczy Radia Opole. Wszyscy, którzy będą mieli to szczęście i na naszej antenie te wejściówki wygrają, zasiądą jako taka jedna, wielka radio rodzina w jednym z sektorów opolskiego amfiteatru. Przygotowujemy dla wszystkich naszych słuchaczy obszerną fotorelację z całego wydarzenia, nie tylko z samego festiwalu, ale także z prób i z tego wszystkiego co tutaj zostaje przygotowane.

- Jesteśmy przygotowani do wideorelacji z wydarzeń okołofestiwalowych na zapleczu amfiteatru, gdzie będziemy zapraszać gwiazdy do naszego festiwalowego studia - dodaje Marcin Skomudek.

Dostęp do wszystkich relacji i artykułów z 54. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w specjalnej festiwalowej zakładce na stronie Radia Opole.

Dodajmy, że nasze radio jest patronem medialnym 54. KFPP.
Maciej Guzik, Marcin Skomudek

Wiadomości z regionu

2019-09-19, godz. 22:30 Senat Politechniki Opolskiej pozytywnie zaopiniował trzech kandydatów na rektora uczelni Senat Politechniki Opolskiej pozytywnie zaopiniował trzech kandydatów na rektora uczelni. O funkcję ubiegać się będą prorektor ds. studenckich i inwestycji pr ... » więcej 2019-09-19, godz. 22:00 Benzen i brak wałów - o tym mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla rozmawiali z kandydatami na parlamentarzystów Kwestie poprawy jakości powietrza, budowy obwodnicy i transportu, a także szkolnictwo i wsparcie dla przedsiębiorców - między innymi o tym rozmawiali dzisiaj ... » więcej 2019-09-19, godz. 20:45 Uniwersytet Opolski oficjalnie współpracuje z Zespołem Opolskich Parków Krajobrazowych Oficjalną umowę o współpracy podpisał dzisiaj (19.09) rektor Uniwersytetu Opolskiego z dyrektorem Zespołu Opolskich Parków Krajobrazowych. » więcej 2019-09-19, godz. 20:30 Opole: opóźnia się remont ulicy Oleskiej. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość Kończy się remont pierwszego odcinka ulicy Oleskiej Opolu. Jutro (20.09) drogowcy mają rozpocząć układanie nawierzchni asfaltowej między rondem Rotmistrza Wit ... » więcej 2019-09-19, godz. 18:00 W gminie Izbicko powstaje pierwsza świetlica dla seniorów Pierwsza świetlica dla seniorów ma powstać w gminie Izbicko. Jedno popołudnie w tygodniu najstarsi mieszkańcy będą mogli spędzić w swoim gronie i uczestniczyć ... » więcej 2019-09-19, godz. 17:30 Pod okiem strażaków młodzież uczyła się jak ratować życie i prawidłowo udzielić pierwszej pomocy [ZDJĘCIA] Usztywniali kończyny, bandażowali rany i reanimowali ofiary wypadków. 17 drużyn ze szkół podstawowych w Opolu pod okiem opolskich strażaków szlifowało umiejęt ... » więcej 2019-09-19, godz. 17:00 Na Opolszczyźnie skróciły się kolejki do tomografu, rezonansu i usunięcia zaćmy. To jeden z lepszych wyników w kraju Najlepiej w kraju wypada województwo opolskie pod względem skrócenia kolejek na badanie tomografem oraz rezonansem magnetycznym. Niewiele gorzej jest z oczeki ... » więcej 2019-09-19, godz. 16:30 Krajowi liderzy Lewicy w Opolu przekonywali do "Paktu dla kobiet" Lewicobus z Adrianem Zandbergiem, liderem partii Razem i Włodzimierzem Czarzastym szefem SLD, odwiedził Opolszczyznę. Na placu Wolności w Opolu krajowi liderz ... » więcej 2019-09-19, godz. 16:30 Kompleks mieszkań treningowych dla osób niepełnosprawnych powstanie w Prudniku W budynku szkoły zawodowej w Prudniku mają znajdować się mieszkania treningowe. Starostwo stara się o rządowe dofinansowanie i liczy na pozytywną decyzję, co ... » więcej 2019-09-19, godz. 16:00 Cisek: w Łanach centrum miejscowości ma się zazielenić Na razie centrum miejscowości Łany w gminie Cisek szpeci brzydki, pusty plac, ale już niedługo to miejsce ma zyskać zupełnie nowe oblicze. Spory teren ma stać ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »