Radio Opole » Wiadomości z regionu
2016-06-13, 15:00 Autor: Monika Pawłowska (Antczak)

Arkadiusz Wiśniewski zaprasza opolan na kawę. Zaplanowano cykl spotkań

Prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski zaprasza na spotkania przy kawie [fot. Monika Pawłowska]
Prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski zaprasza na spotkania przy kawie [fot. Monika Pawłowska]
Prezydent Opola spotka się z mieszkańcami przy kawie. Chodzi o cykl sześciu otwartych spotkań w różnych dzielnicach miasta.
Na-kawe-z-prezydentem-ulotka-2Arkadiusz Wiśniewski zapowiada, że mają to być plenerowe i mniej formalne spotkania. - Chciałbym posłuchać tego, co opolanie mają do powiedzenia na temat miasta i podyskutować o tym, co jeszcze jest do zrealizowania - podkreśla prezydent.

- Półtora roku temu w exposé mówiłem o tym, że działając w mieście będę się opierał o tzw. 3 "i", czyli inwestycje, innowacje i rozwój infrastruktury. Chciałbym po tym czasie spotkać się z mieszkańcami i powrócić do tych spotkań, które były jesienią, kiedy mówiliśmy o moście przez Odrę, a także porozmawiać o innych ważnych inicjatywach, które w mieście już są realizowane i tych, które przed nami - wyjaśnia.

Spotkania zostały zaplanowane od 20-ego do 29-ego czerwca. Pierwsze odbędzie się w przyszły poniedziałek (20.06) o godzinie 18:00 na boisku przy ulicy Gminnej we Wróblinie.

Szczegółowy harmonogram dostępny jest na stronie internetowej www.opole.pl.
Arkadiusz Wiśniewski

Wiadomości z regionu

2019-10-20, godz. 07:56 W Dańcu "prostują murawę". Powstaje bezpieczne boisko dla dzieci i dorosłych Ma być bezpiecznie, nowocześnie i ... równo. Boisko w Dańcu, w gminie Chrząstowice zyskuje nowe oblicze. Po wielu latach obiekt doczekał się remontu. » więcej 2019-10-20, godz. 07:53 Plac Św. Sebastiana w Opolu oficjalnie otwarty. Przebudowa wzbudza mieszane uczucia wśród mieszkańców [ZDJĘCIA] Opolanie mogą już w pełni korzystać ze zrewitalizowanego Placu Świętego Sebastiana. Uroczystemu otwarciu (19.10) odnowionej przestrzeni towarzyszyły liczne at ... » więcej 2019-10-19, godz. 20:36 Opolanie uczcili pamięć księdza Jerzego Popiełuszki. W 35. rocznicę śmierci kapelana Solidarności, modlono się o jego ... W opolskiej katedrze upamiętniono przypadającą 19 października, 35. rocznicę śmierci księdza Jerzego Popiełuszki. Po uroczystej mszy świętej w intencji kanoni ... » więcej 2019-10-19, godz. 19:22 ZAKSA zaprezentowała nowy skład i sponsora. Wielka gala w Kędzierzynie-Koźlu [ZDJĘCIA] Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zaprezentowała skład na nowy sezon rozgrywek siatkarskiej PlusLigi. Gala miała miejsce podczas obchodów 25-lecia klubu, któ ... » więcej 2019-10-19, godz. 19:19 Dobiega końca VIII Opolski Festiwal Gór. Wśród gości między innymi zdobywca Złotego Czekanu W stolicy regionu trwa trzeci, a zarazem ostatni dzień 8. edycji Opolskiego Festiwalu Gór. Oprócz warsztatów dla dzieci i dorosłych, uczestnicy mają też okazj ... » więcej 2019-10-19, godz. 19:16 W Opolu już po raz 44. goniono lisa. "Hubertus" nawiązuje do dawnych zwyczajów w czasie polowań" Zabawy dla dzieci, pokazy władania bronią białą czy ułańskie stroje, to część atrakcji, które czekały dziś (19.10) na uczestników zabawy z okazji dnia święteg ... » więcej 2019-10-19, godz. 16:43 Malując po ścianie, zachęcają do pomagania innym. W Opolu powstaje mural Opolskiego Centrum Wolontariatu Iskra W przejściu obok opolskiego amfiteatru powstaje kolejny mural. Dzieło ma promować ideę wolontariatu i zwracać uwagę na fakt, że niesienie pomocy przynosi nie ... » więcej 2019-10-19, godz. 15:39 Pustułki, szczygły, kosy, szpaki. W Opolu-Półwsi trwa Opolski Spacer Ornitologiczny Już po raz szósty w tym roku miłośnicy dzikich ptaków wybrali się na Opolski Spacer Ornitologiczny. Tym razem skrzydlatych mieszkańców miasta wypatrują na ter ... » więcej 2019-10-19, godz. 14:19 Siatkarskie muzeum "Volley Bajka". Srebrny jubileusz Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle [ZDJĘCIA] Otwarciem siatkarskiego muzeum 'Volley Bajka' rozpoczęły się dzisiejsze obchody jubileuszu 25-lecia Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Dla fanów ośmiokrotneg ... » więcej 2019-10-19, godz. 12:55 Wszechpolacy porządkują cmentarz przy Niemodlińskiej. "Gdy Opole było częścią Niemiec, grzebano tu Polaków" Członkowie Młodzieży Wszechpolskiej już po raz kolejny porządkują (19.10) cmentarz przy ulicy Niemodlińskiej w Opolu. Oprócz grabienia liści czy przycinania g ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »