Radio Opole » Wiadomości z regionu
2015-08-11, 11:00 Autor: Radio Opole

Energetyka Cieplna Opolszczyzny odpowiada na zarzuty Jakiego

Energetyka Cieplna Opolszczyzny odpowiada na ultimatum jakie wczoraj postawił poseł Patryk Jaki. Zażądał on umożliwienia mu sprawdzenia wszystkich ewentualnych faktur, na świadczenia usług PR-owskich. Jaki oczekuje wyjaśnienia na co zostało wydane ponad 24 tysiące złotych przez firmę zajmującą się tą branżą z Gdyni.

- Czekamy na oficjalne pismo ze strony posła - mówi Iwona Szczepanik, rzecznik prasowa ECO.

- Jeśli wpłynie jakiekolwiek zapytanie ze strony posła Jakiego, na pewno nie pozostanie ono bez odpowiedzi – mówi Szczepanik.

ECO odniosło się również do wczorajszej konferencji posła Patryka Jakiego, który podejrzewa, że firma z Gdyni, pomaga w kreowaniu negatywnego wizerunku miasta w sporze ze spółką.

- Stanowczo zaprzeczamy, aby jakiekolwiek działania ze strony pracowników były inspirowane, realizowane czy finansowane w ramach umów zawieranych pomiędzy spółką, a podmiotami zewnętrznymi.

Ostatnio wizerunek i reputacja ECO SA w sposób istotny zostały nadwyrężone, co wymaga wzmożonych działań, komunikacji z otoczeniem na temat działalności oraz zasad funkcjonowania spółki, stąd współpraca z podmiotami specjalizującymi się w public relations. Nie widzimy w takiej współpracy nic nadzwyczajnego, ani niestosownego – mówi Szczepanik.

Rzecznik ECO, dodaje, że firma z Gdyni zajmuje się między innymi wydawaniem newslettera oraz profilu na jednym z portali społecznościowych.

Posłuchaj:

Piotr Wrona

ECO, Opole,

Wiadomości z regionu

2019-04-25, godz. 14:45 Selen i arsen a choroby nowotworowe. Opolskie Centrum Onkologii bierze udział w unikatowym programie profilaktyki nowo ... O wpływie mikroelementów na rozwój nowotworów mówi dziś (25.04) w Opolu prof. Jan Lubiński. Onkolog i genetyk z Międzynarodowego Centrum Nowotworów Dziedziczn ... » więcej 2019-04-25, godz. 14:01 9 na 10 jednostek oświatowych w Opolu nadal strajkuje, ale dzieci mają opiekę 89 procent jednostek oświatowych Miasta Opola wciąż strajkuje. W informacji przesłanej przez Katarzynę Oborską-Marciniak, rzeczniczkę ratusza, czytamy, że w a ... » więcej 2019-04-25, godz. 14:00 Piłą mechaniczną zaatakował policjantkę 46-letni mieszkaniec Zawadzkiego piłą mechaniczną zaatakował policjantkę. Był kompletnie pijany. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie - czeka go sprawa sądow ... » więcej 2019-04-25, godz. 13:02 Zwłoki w Kanale Gliwickim. To poszukiwana mieszkanka Zdzieszowic Dzisiaj przed południem wędkarze zauważyli ciało w Kanale Gliwickim w Kędzierzynie-Koźlu, około 200 metrów od żelaznego mostu. Wezwali na miejsce policję, str ... » więcej 2019-04-25, godz. 13:01 Maturzyści z 37 opolskich szkół wciąż nie zostali sklasyfikowani. ZNP od soboty zawiesza strajk 48 strajkujących szkół na Opolszczyźnie podjęło uchwałę klasyfikacyjną maturzystów. To ponad połowa, ale do godziny 10:00 Kuratorium Oświaty w Opolu nie miało ... » więcej 2019-04-25, godz. 12:17 Dzień otwarty NFZ w Karolince w tę sobotę Dzień otwarty pod hasłem 'Cukier szkodzi' organizuje w najbliższą sobotę (27.04) opolski NFZ. Pracownicy funduszu a także specjaliści stacjonować będą w Centr ... » więcej 2019-04-25, godz. 10:54 Od pierwszego lipca będzie można składać wniosek na 500+ na pierwsze dziecko. W regionie dotyczy to kilkunastu tysięcy ... - Prawie półtora miliarda złotych trafiło do opolskich rodzin w ciągu trzech lat funkcjonowania programu Rodzina 500 Plus - powiedział w porannej rozmowie 'W ... » więcej 2019-04-25, godz. 10:30 Jako pierwsi w regionie chcą wprowadzić w szkole naukę obsługi dronów Operator dronów to nowy zawód, dający duże możliwości w różnych dziedzinach. Kształcenie w tym kierunku chce prowadzić II Liceum Ogólnokształcące w Prudniku. ... » więcej 2019-04-25, godz. 09:00 Rozpoczęła się przebudowa ul. Ujazdowskiej i Brzezińskiej w Strzelcach Opolskich Mieszkańcy Mokrych Łanów i Brzeziny, dwóch sołectw Strzelec Opolskich, muszą się uzbroić w cierpliwość. Do jesieni, żeby dojechać do domów będą musieli przeci ... » więcej 2019-04-25, godz. 09:00 Tysiąc flag województwa opolskiego na święto województwa Samorząd regionu ma do rozdania mieszkańcom Opolszczyzny żółto-niebieskie barwy. Rafał Bartek, przewodniczący sejmiku podkreśla, że w przestrzeni publicznej b ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »