Radio Opole » Wiadomości z regionu
2015-06-15, 01:52 Autor: Radio Opole

Niedzielny koncert najlepiej oceniony przez publiczność

Trzy dni koncertów, tysiące widzów w amfiteatrze, ponad dziesięć godzin muzyki i dziesiątki artystów na scenie. Opinii o 52. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki jest tyle ilu widzów.

Pewne jest jedno: to nadal największe święto muzyczne w Polsce. Dodajmy, że w ostatnich latach właśnie niedzielny finałowy koncert jest zazwyczaj najlepiej oceniany.

- Podobało mi się, moim zdaniem niedziela jest najlepsza ponieważ jest najwięcej gwiazd, jesteśmy bardzo zadowoleni – powiedział nam Kuba.

- Najbardziej podobała się Maryla Rodowicz, zawsze zaskakuje niespodziewanymi kreacjami. Zawsze czekamy na opolski festiwal – wtóruje mu Kamila.

- Zawsze chodźmy na koncerty niedzielne. Gdy przychodzi czerwiec, zaczynamy myśleć o festiwalu – dodaje Klaudia.

- Byłam na wszystkich trzech dniach festiwalu. Pierwszy był poważny, a niedziela zróżnicowana. Z ostatniego dnia festiwalu najlepiej oceniam to, co zrobiła na scenie Kayah – mówi Ludwika Ostrowska.

Widzowie wychodzący z amfiteatru doceniali przygotowanie multimedialne tego wydarzenia. Nie brakowało także bardzo dobrych ocen wydarzeń okołofestiwalowych. Przypomnijmy, że piątkowy koncert widzowie spędzili w strugach deszczu, przez kolejne dwa dni aura była już dla nich łaskawa.

Posłuchaj:

Zobacz zdjęcia z trzeciego dnia festiwalu cz. 1

Zobacz zdjęcia z trzeciego dnia festiwalu cz. 2

Piotr Wrona

Wiadomości z regionu

2020-04-03, godz. 19:15 Funkcjonariusze opolskiej KAS wykryli próbę wywozu żeli antybakteryjnych i termometrów Funkcjonariusze opolskiej Krajowej Administracji Skarbowej wykryli próbę przewozu wyrobów medycznych i środków ochrony bez wymaganych dokumentów. Kierowcy dwóch… » więcej 2020-04-03, godz. 19:00 Sprzęt dla pacjentów z koronawirusem trafił do Szpitala Wojewódzkiego w Opolu. Aparaturę zakupiło Starostwo Powiatowe w… Aparat USG do monitorowania stanu pacjentów i osiem urządzeń do tlenowej wentylacji wysokoprzepływowej. To sprzęt, który zakupiło opolskie starostwo powiatowe… » więcej 2020-04-03, godz. 18:10 Ministerstwo Środowiska wprowadza zakaz wstępu do lasów. "W czasie szczytu grzybobrania w lasach nie było tylu ludzi co… Ministerstwo Środowiska poinformowało o wprowadzeniu zakazu wstępu do lasu i parków narodowych na terenie całego kraju. Wszystko z powodu szerzącej się pandemii… » więcej 2020-04-03, godz. 18:00 MZD w Opolu wyłączył przyciski na przejściach dla pieszych. Sygnalizacja jest sterowana automatycznie Miejski Zarząd Dróg w Opolu wyłączył przyciski na przejściach dla pieszych i zabezpieczył je taśmą. Wprowadzone działania maja ograniczyć ryzyko zakażenia koronawirusem… » więcej 2020-04-03, godz. 18:00 Zbudowali specjalny pojemnik, żeby zbierać nakrętki i pomóc chorej Paulince Sporych rozmiarów pojemnik w kształcie serca pojawił się przed paroma dniami w centrum Ujazdu. Zamontowano go przy wejściu do szkoły podstawowej. W środku już… » więcej 2020-04-03, godz. 17:30 Kolejna osoba w regionie z potwierdzeniem koronawirusa, jest w ciężkim stanie. Na COVID-19 choruje już 90 mieszkańców … Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 117 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Wśród… » więcej 2020-04-03, godz. 16:45 Złamał kwarantannę, żeby spotkać się z kolegami przy ognisku W ciągu tego tygodnia czterech mieszkańców powiatu strzeleckiego złamało przepisy związane z kwarantanną. Zamiast zostać w domu, wychodzili m.in. do sklepu i na… » więcej 2020-04-03, godz. 16:30 Wprowadzono zakaz wstępu do lasów. "To w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo" W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, w związku ze stanem epidemii zostaje wprowadzony tymczasowy zakaz wstępu do lasu, a Parki Narodowe pozostają zamknięte - poinformowały… » więcej 2020-04-03, godz. 16:15 Parkowanie w Kędzierzynie-Koźlu jest bezpłatne do odwołania Kędzierzyn-Koźle dołączył do grona miast, w którym zawieszono pobieranie opłat w strefie płatnego parkowania. Miasto wyłączyło swoje parkomaty w celu zwiększenia… » więcej 2020-04-03, godz. 16:00 Przywiozą obiad i zrobią zakupy. Mieszkańcy gminy Nysa mogą liczyć na pomoc kurierów społecznych i wolontariuszy Osoby przebywające na kwarantannie domowej, a także chorzy i seniorzy z gminy Nysa mogą liczyć na codzienny, dwudaniowy obiad dostarczany do miejsca zamieszkania… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »