Radio Opole » O Radiu » Redakcje

Redakcje

REDAKTOR NACZELNY
Piotr Moc - piotr.moc@radio.opole.pl


DYREKTOR PROGRAMU
Robert Kosicki - robert.kosicki@radio.opole.pl


SEKRETARZ PROGRAMU
Jacek Łuczak - jacek.luczak@radio.opole.pl


REDAKCJA MUZYCZNA
Tomasz Bazan - koordynator - tomasz.bazan@radio.opole.pl
Marzena Mielcarek - marzena.mielcarek@radio.opole.pl
Tomasz Wojtyłko - tomasz.wojtylko@radio.opole.pl
Piotr Furtas - piotr.furtas@radio.opole.pl


REDAKCJA INFORMACJI

Cezary Puzyna - koordynator - cezary.puzyna@radio.opole.pl


WYDAWCY
- wydawca@radio.opole.pl - nr tel. 77 40 13 454
Agnieszka Stefaniak - agnieszka.stefaniak@radio.opole.pl
Dorota Kłonowska - dorota.klonowska@radio.opole.pl
Bogusław Kalisz - boguslaw.kalisz@radio.opole.pl
Cezary Puzyna - cezary.puzyna@radio.opole.pl


EDYTORZY INFORMACJI - info@radio.opole.pl - nr tel. 77 40 13 454

Tomasz Cichoń - tomasz.cichon@radio.opole.pl
Roman Juranek - roman.juranek@radio.opole.pl
Justyna Maćkowiak - justyna.mackowiak@radio.opole.pl
Jacek Rudnik - jacek.rudnik@radio.opole.pl
Magdalena Szybińska - magdalena.szybinska@radio.opole.pl
Marzena Śmierciak - marzena.smierciak@radio.opole.pl


REPORTERZY:

OPOLE:
info@radio.opole.pl
Wiktoria Palarczyk - wiktoria.palarczyk@radio.opole.pl
Joanna Matlak - joanna.matlak@radio.opole.pl
Katarzyna Doros - katarzyna.doros@radio.opole.pl
Piotr Wójtowicz (również wiadomości drogowe) - piotr.wojtowicz@radio.opole.pl
Sławomir Kieler (również wiadomości drogowe) - sławomir.kieler@radio.opole.pl


BRZEG i powiat brzeski, NAMYSŁÓW i powiat namysłowski,
NYSA i powiat nyski:

Daniel Klimczak - daniel.klimczak@radio.opole.pl


GŁUBCZYCE i powiat głubczycki
Mariusz Chałupnik - mariusz.chalupnik@radio.opole.pl


KLUCZBORK i powiat kluczborski, OLESNO i powiat oleski

Witold Wośtak - witold.wostak@radio.opole.pl


PRUDNIK i powiat prudnicki:

Jan Poniatyszyn - tel./fax. 77 436-66-60, jan.poniatyszyn@radio.opole.pl


STRZELCE OPOLSKIE i powiat strzelecki, KĘDZIERZYN-KOŹLE i powiat kędzierzyńsko-kozielski, KRAPKOWICE i powiat krapkowicki

Agnieszka Pospiszyl - agnieszka.pospiszyl@radio.opole.pl

KULTURA
Beata Granatowska - beata.granatowska@radio.opole.pl
Mariusz Majeran - mariusz.majeran@radio.opole.pl
Katarzyna Zawadzka - katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl
Ireneusz Prochera - ireneusz.prochera@radio.opole.pl
Małgorzata Ślusarczyk - malgorzata.slusarczyk@radio.opole.pl
Tomasz Zacharewicz - tomasz.zacharewicz@radio.opole.pl
Ewelina Wąs (DAB+) - ewelina.was@radio.opole.pl
Agnieszka Zientarska (DAB+) - agnieszka.zientarska@radio.opole.pl
Sylwia Gawłowska (DAB+) - sylwia.gawlowska@radio.opole.pl
Sławomir Kuźnicki (DAB+) - sławomir.kuznicki@radio.opole.pl
Roman Szczepanek (DAB+) - roman.szczepanek@radio.opole.pl
Patryk Szymański (DAB+) - patryk.szymański@radio.opole.pl
Tomasz Greniuch (DAB+) - tomasz.greniuch@radio.opole.pl
Mateusz Torzecki (DAB+) - mateusz.torzecki@radio.opole.pl
Witold Sułek (DAB+) - sulekwitek@o2.pl


SPORT
Grzegorz Frankowski - grzegorz.frankowski@radio.opole.pl
Mariusz Chałupnik - mariusz.chalupnik@radio.opole.pl
Paweł Konieczny - pawel.konieczny@radio.opole.pl
Mariusz Studzienny - mariusz.studzienny@radio.opole.pl


REDAKCJA PUBLICYSTYKI

Marek Świercz - koordynator - marek.swiercz@radio.opole.pl
Aneta Skomorowska-Kobza - aneta.skomorowska@radio.opole.pl
Ewa Skrabacz - ewa.skrabacz@radio.opole.pl


AUTORZY PROGRAMÓW PASM PROGRAMOWYCH:
Bolesław Bezeg - bolesław.bezeg@radio.opole.pl
Mariusz Chałupnik - mariusz.chalupnik@radio.opole.pl
Adrian Chimiak - adrian.chimiak@radio.opole.pl
Krzysztof Dobrowolski - krzysztof.dobrowolski@radio.opole.pl
Justyna Dziedzic - justyna.dziedzic@radio.opole.pl
Grzegorz Frankowski - sport@radio.opole.pl
Piotr Furtas - piotr.furtas@radio.opole.pl
Beata Granatowska - beata.granatowska@radio.opole.pl
Anita Janczak - anita.janczak@radio.opole.pl
Roman Juranek - roman.juranek@radio.opole.pl
Bogusław Kalisz - boguslaw.kalisz@radio.opole.pl
Sławomir Kieler - sławomir.kieler@radio.opole.pl
Daniel Klimczak - daniel.klimczak@radio.opole.pl
Dorota Kłonowska - dorota.klonowska@radio.opole.pl
Wiesław Kolbusz - wieslaw.kolbusz@radio.opole.pl
Paweł Konieczny - pawel.konieczny@radio.opole.pl
Wiktor Krzewicki - wiktor.krzewicki@radio.opole.pl
Mariusz Majeran - mariusz.majeran@radio.opole.pl
Justyna Marcińska - justyna.marcinska@radio.opole.pl
Jacek Mielcarek - jacek.mielcarek@radio.opole.pl
Marzena Mielcarek - marzena.mielcarek@radio.opole.pl
Halina Nabrdalik - halina.nabrdalik@radio.opole.pl
Rafał Nosal - rafal.nosal@radio.opole.pl
Wiktoria Palarczyk - wiktoria.palarczyk@radio.opole.pl
Jan Poniatyszyn - jan.poniatyszyn@radio.opole.pl
Ireneusz Prochera - ireneusz.prochera@radio.opole.pl
Cezary Puzyna - cezary.puzyna@radio.opole.pl
Aneta Skomorowska-Kobza - aneta.skomorowska@radio.opole.pl
Ewa Skrabacz - ewa.skrabacz@radio.opole.pl
Marian Staszyński - marian.staszynski@radio.opole.pl
Agnieszka Stefaniak - agnieszka.stefaniak@radio.opole.pl
Mariusz Studzienny - mariusz.studzienny@radio.opole.pl
Witold Sułek - sulekwitek@o2.pl
Magdalena Szybińska - magdalena.szybinska@radio.opole.pl
Małgorzata Ślusarczyk - malgorzata.slusarczyk@radio.opole.pl
Kacper Śnigórski - kacper.snigorski@radio.opole.pl
Marek Świercz - marek.swiercz@radio.opole.pl
Barbara Tyslik - barbara.tyslik@radio.opole.pl
Agnieszka Wawer-Krajewska - agnieszka.wk@radio.opole.pl
Tomasz Wojtyłko - tomasz.wojtylko@radio.opole.pl
Piotr Wójtowicz - piotr.wojtowicz@radio.opole.pl
Tomasz Zacharewicz - tomasz.zacharewicz@radio.opole.pl
Katarzyna Zawadzka - katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl
Sylwia Gawłowska (DAB+) - sylwia.gawlowska@radio.opole.pl
Tomasz Greniuch (DAB+) - tomasz.greniuch@radio.opole.pl
Sławomir Kuźnicki (DAB+) - slawomir.kuznicki@radio.opole.pl
Witold Sułek (DAB+) - sulekwitek@o2.pl
Roman Szczepanek (DAB+) - roman.szczepanek@radio.opole.pl
Patryk Szymański (DAB+) - patryk.szymanski@radio.opole.pl
Mateusz Torzecki (DAB+) - mateusz.torzecki@radio.opole.pl
Ewelina Wąs (DAB+) - ewelina.was@radio.opole.pl
Agnieszka Zientarska (DAB+) - agnieszka.zientarska@radio.opole.pl
Basia Beuth - basia.beuth@radio.opole.pl
Kamila Dauksz - kamila.dauksz@radio.opole.pl
Natalia Kryjom - natalia.kryjom@radio.opole.pl
Magdalena Meg Krzemień - magdalena.krzemien@radio.opole.pl
Żaneta Plotnik - zaneta.plotnik@radio.opole.pl


REDAKCJA NOWYCH MEDIÓW
Wanda Kownacka - koordynator - wanda.kownacka@radio.opole.pl
Agnieszka Lubczańska - agnieszka.lubczanska@radio.opole.pl
Barbara Więcek - barbara.wiecek@radio.opole.pl
Paula Hołubowicz - paula.holubowicz@radio.opole.pl
Justyna Krzyżanowska - justyna.krzyzanowska@radio.opole.pl
Marcin Skomudek - marcin.skomudek@radio.opole.pl
Maciej Wajler - maciej.wajler@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »