Radio Opole » Kraj i świat
2017-05-02, 16:47 Autor: TVP Info

Ćwierć wieku z piętnem mordercy cz. 2

Miał być „killerem mafii”. Artur Wajs po 23 latach został uniewinniony od zarzutu zabójstwa. Zażądała tego sama prokuratura, po niemal ćwierć wieku udowadniania mu winy. Przez ten czas Artur Wajs żył z piętnem mordercy. Dziś po raz pierwszy przerywa milczenie. Spektakularna porażki organów ścigania i jej kulisy. Czy policjanci zrobili wszystko, aby znaleźć prawdziwego mordercę? A może mieli inny cel?» więcej

Kraj i świat

2024-06-10, godz. 22:00 Hołownia o wynikach wyborów do PE: Europa nam brunatnieje Wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego pokazują, że Europa 'brunatnieje' - uważa marszałek Sejmu Szymon Hołownia. Jak podkreślił, jednak wszystko na… » więcej 2024-06-10, godz. 22:00 Świętokrzyskie/ Ewakuacja dzieci z przedszkola, podtopione piwnice i posesje Ewakuacja dzieci z przedszkola, do którego zalana została droga dojazdowa, podtopione piwnice i posesje - to skutki ulewnych deszczy, które w poniedziałek… » więcej 2024-06-10, godz. 22:00 Prezydent: Zawsze stałem i stoję na straży bezpieczeństwa naszych żołnierzy (opis) Zawsze stałem i stoję na straży bezpieczeństwa naszych żołnierzy - powiedział prezydent Andrzej Duda po spotkaniu w bazie WZZ Podlasie. Mówił, że chodzi… » więcej 2024-06-10, godz. 21:50 Od 0 do 150, czyli liczby Lewandowskiego w reprezentacji Polski 150 meczów, 82 gole - to bilans prawie 16 lat występów w piłkarskiej reprezentacji Polski Roberta Lewandowskiego. Do najlepszego snajpera biało-czerwonych… » więcej 2024-06-10, godz. 21:40 Polska - Turcja 1:0 do przerwy w piłkarskim meczu towarzyskim Polska prowadzi z Turcją do przerwy 1:0 w towarzyskim meczu piłkarskim w Warszawie. Bramkę zdobył w 12. minucie Karol Świderski. » więcej 2024-06-10, godz. 21:30 Lekkoatletyczne ME - Kotwiła i Cimanouska poza finałem biegu na 200 m Martyna Kotwiła i Kryscina Cimanouska odpadły w półfinale biegu na 200 m podczas lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Rzymie. W finale wystartuje osiem sprinterek:… » więcej 2024-06-10, godz. 21:30 Polska - Turcja 1:0 w 12. minucie towarzyskiego meczu piłkarskiego (aktl.) Polska prowadzi z Turcją 1:0 w 12. minucie towarzyskiego meczu piłkarskiego, który odbywa się na PGE Narodowym w Warszawie. Bramkę zdobył Karol Świders… » więcej 2024-06-10, godz. 21:20 Hołownia: strefa buforowa przy granicy polsko-białoruskiej musi powstać Strefa buforowa przy granicy polsko-białoruskiej musi powstać bez dyskusji, by powstrzymać przemytników ludzi i bandytów, którzy te granicę mogą przekraczać… » więcej 2024-06-10, godz. 21:10 Polska - Turcja 1:0 w 12. minucie towarzyskiego meczu piłkarskiego Polska prowadzi z Turcją 1:0 w 12. minucie towarzyskiego meczu piłkarskiego, który odbywa się na PGE Narodowym w Warszawie. Bramkę zdobył Karol Świders… » więcej 2024-06-10, godz. 21:10 Polska - Turcja 1:0 w 12. minucie Polska prowadzi z Turcją 1:0 w 12. minucie towarzyskiego meczu piłkarskiego w Warszawie. Gola uzyskał Karol Świderski. » więcej