Radio Opole » Wiadomości z regionu
2018-10-22, 02:40 Autor: Mariusz Chałupnik

175 radnych w regionie "bezkonkurencyjnych". Nie musieli czekać na wyniki głosowania

W Leśnicy we wszystkich okręgach wyborczych nie było potrzeby przeprowadzenia głosowania [fot. Mariusz Chałupnik]
W Leśnicy we wszystkich okręgach wyborczych nie było potrzeby przeprowadzenia głosowania [fot. Mariusz Chałupnik]
175 kandydatów zostało radnymi bez konieczności czekania na ogłoszenie oficjalnych wyników wyborów. W swoich okręgach nie mieli po prostu konkurentów.
- Do takich sytuacji doszło w 39 gminach naszego województwa - mówi Rafał Tkacz, dyrektor opolskiej delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Opolu. - Dotyczy to okręgów jednomandatowych w gminach, w których na jeden przypadający mandat zgłosił się tylko jeden chętny i żaden z tych chętnych nie zrezygnował. Taką sytuację mieliśmy za to w okręgu numer 6 w Turawie, gdzie jedyna kandydatka zrezygnowała. W związku z czym tam nie ma w tej chwili wybranego kandydata i nie będzie go po zakończeniu tych wyborów.

W tym wypadku będzie trzeba przeprowadzić wybory uzupełniające.

Dodajmy, że w Leśnicy we wszystkich okręgach wyborczych nie było potrzeby przeprowadzenia głosowania, ponieważ zgłoszono tam po jednym kandydacie na radnego. Tym samym od momentu stworzenia przez gminną komisję wyborczą protokołu radę można uznać za wybraną.


Rada Gminy Skarbimierz
  • Zdzisław URYGA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTĘP
  • Artur Tomasz URYGA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTĘP I ROZWÓJ


Rada Gminy Lubsza
  • Zbigniew Józef SKIBIŃSKI, KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

Rada Gminy Olszanka
  • Sławomir Paweł BARWIŃSKI, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY RABCZEWSKIEJ
  • Marek Antoni SZYMANIAK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY RABCZEWSKIEJ
  • Tymoteusz DREBSCHOK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY RABCZEWSKIEJ
  • Wanda GALANT, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY RABCZEWSKIEJ
  • Marian Zdzisław PIRÓG, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY RABCZEWSKIEJ
  • Krzysztof ROSIŃSKI, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY RABCZEWSKIEJ
  • Robert JANKLOWSKI, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY RABCZEWSKIEJ
  • Elżbieta Agnieszka ZAWIŁA, KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
  • Sylwia Marlena LITWINOWICZ, KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
  • Grażyna ROSIŃSKA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY RABCZEWSKIEJ
  • Jan WAROWY, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY RABCZEWSKIEJ


Rada Miejska w Baborowie
  • Dorota Maria FITZOŃ, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BABORÓW
  • Magdalena Joanna BRADEL, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRUPY - EKO GMINA


Rada Gminy Branice
  • Paweł Stanisław KOPECZEK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY GMINĘ BRANICE
  • Artur Alojzy NOWAK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY GMINĘ BRANICE
  • Marek Karol PERMUS, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY BIERAWA
  • Jan PANKALA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Mariusz Jan MATUSZEK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Piotr Karol SZEWERDA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY BIERAWA"


Rada Gminy Cisek
  • Rozwita Maria SZAFARCZYK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Rada Gminy Pawłowiczki
  • Lidia Stefania KUKOWKA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY
  • Przemysław Maciej MALINKA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY
  • Hubert Marek KUBANEK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY
  • Mariusz WYCHOWANIEC, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Zbigniew Julian DUDA,KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW DUDA SILNA WIEŚ
  • Tomasz Piotr WIELGAN, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOŚCIĘCIN
  • Andrzej Józef FROHS, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY
  • Eryk Feliks KONTNY, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY


Rada Gminy Polska Cerekiew

  • Urszula Anna LEŻAŁA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Aneta Maria PIELA-ŁATKA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA,
  • Joachim Józef ZEMEŁKA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Krystian Feliks HARZ, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Krystian Antoni SKŁADNY, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Daniel Antoni TEISTER, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Rada Gminy Reńska Wieś
  • Ewelina Anna BARTECZKO, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Rada Gminy Lasowice Wielkie
  • Dariusz Piotr PIKOR, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI OPOLSKIEJ
  • Gabriela Teresa PROCHOTA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Gabriela Maria ŚWIERC, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Piotr Antoni KISIEL, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA


Rada Miejska w Wołczynie

  • Waldemar Piotr ANTKOWIAK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA

Rada Gminy Walce
  • Bernadeta Maria LATUS-SUCHIŃSKA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Tomasz Józef BANAŚ, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Iwona Joanna HRUZIK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Gerlinda Urszula ŚLUSARCZYK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Paweł Ludwik KRÓL, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Józef Ludwik REINHARD, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Dawid Jan DUDEK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Robert Jan JURCZYK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Waldemar Sebastian STOKŁOSA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Marek Piotr KOŁODZIEJCZYK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Gabriela KUBIS, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Józef Konrad NOSSOL, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Renata Maria POLOK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Rada Miejska w Zdzieszowicach
  • Mirosław HANKUS, KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Rada Gminy Domaszowice
  • Krzysztof Stanisław BIAŁKOWSKI, KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Rada Gminy w Wilkowie
  • Michał Piotr PIĄTEK, KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"
  • Dorota Stanisława SZYMCZYK-BĘBEN, KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"
  • Magdalena Józefa ŁAMBUCKA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NIEZALEŻNY-IRENY MARSZAŁEK
  • Tomasz Stanisław KRAUS, KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

Rada Gminy Kamiennik
  • Tomasz Paweł ŁOZIŃSKI, KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"
  • Andrzej Marian OCHOCIŃSKI, KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"

Rada Miejska w Korfantowie
  • Stanisław NASIENNIAK, KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"
  • Mariusz Janusz ŻABIŃSKI, KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"
  • Bernard Andrzej BYCZKOWSKI, KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"
  • Dominika Magdalena PRZYKLENK, KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"
  • Rada Miejska w KorfantowieKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEJaninaMISZCZAK
  • Rada Miejska w KorfantowieKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEGrażynaWiesławaKULIG
  • Rada Miejska w KorfantowieKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEUrszulaMAŚLANKA
  • Rada Miejska w KorfantowieKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆRenataKatarzynaŁANKOWSKA

Rada Gminy Łambinowice
  • Janusz Jerzy STANISZEWSKI, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA SPRAWA"
  • Andrzej GANDZIAŁA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA SPRAWA"
  • Jan Mieczysław KOWALIK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA SPRAWA"
  • Jarosław GAWLIK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA SPRAWA"
  • Zenon Tadeusz DUDA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA SPRAWA"
  • Kamila Maria KRZYWICKA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILI KRZYWICKIEJ
  • Jakub Piotr TUBEK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA SPRAWA"
  • Grzegorz FORNALIK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA SPRAWA"
  • Andrzej Piotr WAJS, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA SPRAWA"


Rada Miejska w Paczkowie

  • Katarzyna Agnieszka MOTYKA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

Rada Gminy Skoroszyce
  • Kazimierz WINNIK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYBCZAK

Rada Miejska Gorzowa Śląskiego
  • Józef Paweł MÜNZER, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Rada Miejska w Oleśnie
  • Tadeusz Paweł RUTKO, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
  • Tadeusz Franciszek ZAMŁYŃSKI, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
  • Irena Barbara HADASIK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
  • Klaudiusz MAŁEK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ
  • Grzegorz JABŁOŃSKI, KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE


Rada Gminy Radłów

  • Iwona Joanna ZYGMUNT, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Regina Helena MAJOWSKA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Gerard GRZESIK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Rada Gminy Chrząstowice
  • Mirosław Dariusz TOMASIAK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Krzysztof Jerzy WARZECHA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Justyna Irena WIESZOŁEK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Tadeusz Stanisław DYNOWSKI, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Mirosław Hubert GRABOWSKI, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Jacek Piotr WIESZOŁEK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Piotr ZASUWA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Małgorzata GRACZYK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Mirosław Jerzy PASOŃ, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Alicja Maria MALIŃSKA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Horst Jan SKOWRONEK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Andrzej Szymon LEDWIG, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Beata Maria WEINERT, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Lech KOWALSKI, KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Rada Gminy Dąbrowa
  • Alfred Rudolf BISKUP, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Maria Jolanta SIKORA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Waldemar GrzegorzP RUDLIK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Rada Gminy Dobrzeń Wielki
  • Roman Józef MAREK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Rada Gminy Komprachcice
  • Anita Grażyna JESSE, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEONARDA PIETRUSZKI
  • Krzysztof SZOPA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEONARDA PIETRUSZKI
  • Agnieszka Jolanta ZYZIK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEONARDA PIETRUSZKI
  • Anna BODZIOCH, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEONARDA PIETRUSZKI
  • Gerard Michał ZAJĄC, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEONARDA PIETRUSZKI
  • Sławomir AUGUSTYNIAK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEONARDA PIETRUSZKI
  • Waldemar Edward WENCEL, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Angelika Maria GIZA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Damian Sebastian PIECHACZEK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Daniel Paweł PAWLETA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Łukasz Alfred PIECHACZEK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Beata Janina SMARZLIK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Józef Michał KREMER, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEONARDA PIETRUSZKI
  • Stanisław Jan KORZEKWA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEONARDA PIETRUSZKI

Rada Gminy Popielów
  • Jan Henryk KUBIAK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KONTYNUACJA ROZWOJU GMINY POPIELÓW

Rada Miejska w Prószkowie
  • Teodor Konrad KLOSA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Dawid Kamil KOCHANEK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY PRÓSZKÓW
  • Zygmunt Jan HERGESELL, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Rada Miejska w Tułowicach
  • Krzysztof Paweł MRÓZ, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS TWOJA GMINA
  • Agnieszka Magdalena ZAWADZKA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS TWOJA GMINA
  • Krzysztof Franciszek CHODOROWSKI, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS TWOJA GMINA
  • Frédéric Fernand COPPIN, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS TWOJA GMINA
  • Andrzej Bronisław RESZKA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS TWOJA GMINA
  • Krzysztof Marek PTAK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS TWOJA GMINA
  • Roman KOPIJ, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS TWOJA GMINA
  • Michał Łukasz LUTY, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS TWOJA GMINA
  • Przemysław Adam BIELECKI, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS TWOJA GMINA
  • Jan BOJKOWSKI, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS TWOJA GMINA
  • Bernadeta ŻYTKIEWICZ, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS TWOJA GMINA

Rada Gminy Turawa
  • Krzysztof Jan NETTER, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ
  • Róża Maria WIECZOREK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Daniel Dawid JONCZYK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Rada Miejska w Białej
  • Gabriela Maria NEUGEBAUER, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Rada Gminy Izbicko
  • Adrian Rajmund GAWLIK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Rudolf Józef WIECZOREK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Hubert Michał HENDEL, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Jacek Tomasz SIEMSKI, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Rada Gminy Jemielnica
  • Dorota Magdalena KNOPEK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Ewa PTOK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Roman ArturKUS, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Anna DZIUROŃ, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Rudolf Konrad FIGURA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Grzegorz Wiktor PYKA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Adelajda WIECHOCZEK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Joachim Franciszek GOTTSCHOLL, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Norbert JASKÓŁA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Jolanta Beata STAŚ, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Rada Miejska w Leśnicy
  • Tomasz Aleksander SITNIK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SITNIKA
  • Marek Rafał NOWAK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Ryszard FROŃ, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Roland Roman REGUŁA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Rudolf Klemens GAJDA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Krzysztof Andrzej WALUSZ, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Beata Maria SOCHA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Wiktor Franciszek BARTECZKO, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Krzysztof Piotr POSPIESCHCZYK, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Teodor Józef WYSCHKA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Krzysztof PIECHOTA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Ryszard Alojzy GOLLY, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GOLLY
  • Zygmunt Gerhard PAKOSZ, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Maria Elżbieta REINERT, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
  • Teresa Helena KWOCZAŁA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Rada Miejska w Ujeździe
  • Andrzej Józef GRABIEC, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Rada Miejska w Zawadzkiem
  • Agnieszka Dorota STEFAN, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA STACHOWSKIEGO

Rafał Tkacz

Wiadomości z regionu

2019-02-20, godz. 17:00 Prudnik: chcą, aby ochrona pszczół była w programach nauczania szkół średnich Ochronę populacji pszczół zakłada przedsięwzięcie edukacyjne prudnickiego starostwa. Jego celem jest uświadomieni znaczenia tych owadów dla środowiska natural ... » więcej 2019-02-20, godz. 17:00 Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Opolu podsumował kontrole ubojni i przewoźników zwierząt do rzeźni 29 kontroli rzeźni i brak stwierdzonych nieprawidłowości. Powiatowi lekarze weterynarii zakończyli kontrole w regionie zlecone przez Wojewódzki Inspektorat We ... » więcej 2019-02-20, godz. 15:30 Wniosek złożony, teraz pora na decyzję Komisji Europejskiej. Walka ze smogiem na Opolszczyźnie Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego niemal w ostatniej chwili zdążył złożyć wniosek do Komisji Europejskiej o pieniądze na program ochrony powietrza. » więcej 2019-02-20, godz. 14:45 Tomasz D., były kierownik ZAKSY, przyznał się do przywłaszczenia ponad miliona złotych. Został aresztowany na 3 miesią ... Były kierownik ZAKSY Kędzierzyn-Koźle Tomasz D. przyznał się przed prokuratorem do tego, że przywłaszczył ponad milion złotych z kont zawodników ZAKSY. Pienią ... » więcej 2019-02-20, godz. 14:15 Poszukiwał go austriacki wymiar sprawiedliwości, a zatrzymali głubczyccy kryminalni Policjanci z Głubczyc w poniedziałek (18.02) zatrzymali mieszkańca gminy Głubczyce poszukiwanego na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania. » więcej 2019-02-20, godz. 11:45 Fałszywi policjanci ponownie zaatakowali. Okradli 77-letnią kobietę, ale większą kwotę udało się uratować Kolejna próba oszustwa seniorów z województwa opolskiego metodą 'na policjanta'. Prawdziwi policjanci z Opola zareagowali jednak błyskawicznie. Zaraz po zgłos ... » więcej 2019-02-20, godz. 10:46 Nie będzie tablicy Wałęsy, będzie izba pamięci "Solidarności". Prezydent Opola vs opozycja w sprawie obchodów rocznicy ... Nie tablicą pamiątkową, a izbą pamięci 'Solidarności' Opole chce uczcić zbliżającą się 30. rocznicę pierwszych, częściowo wolnych wyborów w czerwcu. Zapowiedz ... » więcej 2019-02-20, godz. 09:44 Prezydent Opola: Datę festiwalu piosenki znamy, ale jeszcze nie podamy Data tegorocznego festiwalu została ustalona wiele miesięcy wcześniej - powiedział w rozmowie 'W cztery oczy' prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski odnosząc si ... » więcej 2019-02-20, godz. 09:30 Próbował umówić się na seks z dzieckiem. Usłyszał zarzuty prokuratorskie Mężczyzna, który przez internet składał propozycje seksualne 12-letniej dziewczynce z Kędzierzyna-Koźla, usłyszał zarzuty prokuratorskie. Grozi mu do 5 lat wi ... » więcej 2019-02-20, godz. 07:30 Paczków ma problem ze ściekami. Nie wszyscy mieszkańcy wywożą je do oczyszczalni Nie wszyscy mieszkańcy nieskanalizowanych miejscowości w gminie Paczków wywożą nieczystości do oczyszczalni ścieków. Takie wnioski płyną z kontroli przeprowad ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »