Radio Opole » Wieczór w Opolu, wieczór w regionie (DAB+)

Posłuchaj fragmentów audycji

2018-09-26, 21:15

Rozmowa z Jadwigą Kander w audycji "Wieczór w Opolu, wieczór w regionie"

Jadwiga Kander
Jadwiga Kander
Powracamy do tematu medytacji i korzyści płynących z jej praktyki. Dowiemy się jakie rozróżniamy rodzaje oraz w jaki sposób należy się do nich przygotować. Jadwiga Kander, nauczycielka medytacji oraz właścicielka Holistycznego Centrum Rozwoju opowiada również o swoich planach. O czym będzie książka nad którą pracuje? Odpowiedzi znajdziecie w rozmowie.
2018-09-20, 22:47

Rozmowa z Agnieszką Staszków-Bularz oraz Wojciechem Bularzem w audycji "Wieczór w Opolu, wieczór w regionie"

Agnieszka Staszków-Bularz, Wojciech Bularz
Agnieszka Staszków-Bularz, Wojciech Bularz
Podróżują od wielu lat, poznają inne kultury, obyczaje oraz miejsca, które warto odwiedzić. Jednak podczas ich wypraw, najważniejszą rzeczą jest to, czy dane miejsce lub atrakcja turystyczna jest przyjazna dla osób niepełnosprawnych. Chcą dzielić się zdobytym doświadczeniem i w tym celu założyli bloga "Bezbarierowi.pl" - to własnie tam opisują swoje podróże. Na swoim koncie mają wizyty w takich krajach jak m.in: Iran, Islandia czy Mołdawia. Na blogu nie brakuje również informacji dot. polskich miast. Czy zatem Opole jest przyjazne dla osób niepełnosprawnych? Odpowiedź znajdziecie w rozmowie.
2018-09-19, 20:12

Rozmowa z Jadwigą Kander w audycji "Wieczór w Opolu, wieczór w regionie"

Jadwiga Kander
Jadwiga Kander
W jej życiu przyszedł moment, kiedy zostawiła wszystko za sobą. Z biletem w jedną stronę poleciała do Tajlandii, by tam rozpocząć wewnętrzna przemianę. Buddyjscy mnisi uczyli jej m.in: medytacj i cierpliwości. Dziś to certyfikowany coach i trener rozwoju osobistego. Jadwiga Kander opowiada o korzyściach płynących z praktykowania medytacji oraz specjalnie dla słuchaczy Radia Opole, przeprowadza jedną z takich sesji na antenie.
2018-09-14, 00:00

Rozmowa z Marią Anetą Skibą w audycji "Wieczór w Opolu, wieczór w regionie"

Maria Aneta Skiba
Maria Aneta Skiba
Powitalny Polonez, występ piosenkarki Eleni, stoiska z regionalnymi produktami - tak zapowiada się XIX Jarmark Franciszkański. Organizatorzy przygotowali dwie sceny, jedną przy klasztorze, drugą na Rynku. Impreza rozpoczyna się jutro i potrwa do niedzieli. O szczegółach opowiada Maria Aneta Skiba z Młodzieżowego Domu Kultury w Opolu.
123456
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***