Radio Opole » Stolica Opole (DAB+) » Informacje z Opola

Informacje z Opola

2024-05-10, 13:26 Autor: Radio Opole

II Turniej Piastów Opolskich już jutro!

Szermierka [fot. pixabay.com]
Szermierka [fot. pixabay.com]
Uczniowski Klub Sportowy START zaprasza na turniej w szpadzie z okazji 20-lecia integracji Polski z Unią Europejską.
Szpada to nie tylko sport, ale także sztuka walki, która wymaga połączenia fizycznej sprawności z umiejętnością strategicznego myślenia. To pasjonująca dyscyplina, która przyciąga zarówno zawodników, jak i miłośników sztuki walki z całego świata.

Serdecznie zachęcamy wszystkich entuzjastów szermierki do udziału w wyjątkowej imprezie z okazji 20-lecia integracji Polski z Unią Europejską. Turniej odbędzie się w dniach 11-12 maja 2024 roku w hali sportowej Toyota Park - ul. Oleska 70, w Opolu. Oficjalne otwarcie Turnieju przewidywane jest o godz. 10:00.

Niech ta sportowa rywalizacja będzie okazją do wspólnego spędzenia czasu w przyjaznej atmosferze oraz do promowania szermierki jako pięknego sportu i sztuki walki.

Radio Opole objęło to wydarzeniem patronatem medialnym.
Więcej informacji na stronie organizatora: https://pzszerm.pl/

Zobacz także

2024-03-15, godz. 12:00, Sport i turystyka Wielkie emocje sportowe w Opolu. Przed nami gala Lewy Prosty Fight Night Dziś (15.03) wieczorem w Opolu czeka nas kolejna gala sportów walki. W piątej edycji Lewy Prosty Fight Night w klubie Mango kibice zobaczą zawodników walczących w K1, MMA oraz boksie. » więcej 2024-03-15, godz. 08:15, Kultura i rozrywka Obraz do wypożyczenia jak książka! Opolska biblioteka otwiera Artotekę Artoteka, czyli wypożyczalnia obrazów, będzie od piątku (15.03) działać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. To efekt współpracy z Liceum Plastycznym w Opolu. Na początek do wyboru będzie 30 obrazów, stworzonych przez absolwentów… » więcej 2024-03-15, godz. 08:00, Wiadomości z regionu Temat spalarni odpadów medycznych w Opolu trafia do SKO. To drugie podejście do sprawy Sprawa budowy spalarni odpadów medycznych i niebezpiecznych na opolskim Metalchemie będzie ponownie rozpatrywana przez Samorządowe Kolegium Odwoławcze. Inwestor już po raz drugi odwołał się od negatywnej decyzji ratusza i nie odpuszcza… » więcej 2024-03-15, godz. 07:00, Wiadomości z regionu UNI Opole przed historyczną szansą. Zagrają w turnieju finałowym o puchar Polski Już w ten weekend w Nysie odbędzie się turniej finałowy o Tauron Puchar Polski w siatkówce kobiet. Po raz pierwszy w historii zagra w nim drużyna z Opolszczyzny. To nasz przedstawiciel w ekstraklasie, czyli UNI Opole. Emocje w zespole… » więcej 2024-03-14, godz. 20:33, Sport i turystyka Siatkarki UNI Opole zaprezentowały koszulki na finał TAURON Pucharu Polski Siatkarki UNI Opole zaprezentowały stroje, w których wystąpią podczas turnieju finałowego o TAURON Puchar Polski. Opolskie 'Wilczyce' gościły w sklepie partnera technicznego zespołu, gdzie spotkały się z kibicami. » więcej
261262263264265266267
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »