Informacje z Opola

2024-10-20, 09:25 Autor: Grzegorz Frankowski

Dreman Exlabesa wygrywa w Łodzi

Mecz futaslu Dreman vs Legia [fot. Jarosław Madzia]
Dreman Exlabesa Futsal Opole Komprachcice wygrał kolejny mecz o ligowe punkty. W spotkaniu 7. kolejki futsalowej ekstraklasy opolska drużyna pokonała na wyjeździe Widzew Łódź 3:2.
Spotkanie miało bardzo wyrównany przebieg. Po pierwszej połowie był remis 1:1. Dreman jako pierwszy zdobył bramkę, a jej strzelcem w 7. minucie był Kolumbijczyk Brayan Parra Toloza. Wyrównał pięć minut później Ramirez.

Po zmianie stron po raz drugi prowadzenie gościom dał Felipe, który znalazł drogę do siatki w 30. minucie. Gospodarze skutecznie odpowiedzieli już minutę później i znowu na tablicy wyników był remis.

W 40. minucie Dreman zdołał strzelić jeszcze jedną bramkę. Molins znowu wyprowadził opolan na prowadzenie i jak się później okazało, zapewnił swojej drużynie komplet punktów.

Po wygranej w Łodzi Dreman Exlabesa zajmuje w tabeli rozgrywek szóste miejsce.