Radio Opole » Stolica Opole (DAB+) » Informacje z Opola

Informacje z Opola

2024-08-24, 19:27 Autor: Adam Wołek

Piłka nożna: Odra Opole przywozi punkt z Rzeszowa

Odra Opole zremisowała na wyjeździe ze Stalą Rzeszów 2:2 w meczu 7. kolejki piłkarskiej Betclic 1. ligi.
Strzelanie w Rzeszowie rozpoczął nasz zespół. Fantastyczne dośrodkowanie Adriana Łyszczarza wykorzystał Edvin Muratović i kapitalnym uderzeniem głową nie dał najmniejszych szans bramkarzowi gospodarzy. Była to 13. minuta tego meczu. 7 minut później wyrównał Andreja Prokić.

Po zmianie stron Jiri Piroh strzelił na 2:1 dla podopiecznych Radosława Sobolewskiego, ale Odra nie utrzymała wyniku i na 8 minut przed końcem meczu straciła bramkę za sprawą Tomasza Bały.

Opolanie są na 9. miejscu w tabeli I ligi.