2024-07-03, 15:15 Autor: Jakub Biel

Jordan Dominguez przywitał się z Opolem. Odra remisuje z Rekordem Bielsko-Biała w sparingu

Odra Opole [fot. Maciej Marciński]
Odra Opole zremisowała z Rekordem Bielsko-Biała 1:1 w trzecim sparingu przed rozpoczęciem nowego sezonu 1. Ligi. Bramkę dla „niebiesko-czerwonych” strzelił Jordan Dominguez. Wyrównał w drugiej połowie spotkania Szymon Mocek.
- Jesteśmy w fazie przygotowań. Nogi jeszcze dość ciężkie, ale nie możemy być niezadowoleni z tego jak wygląda gra - powiedział Jakub Bartosz, nowy obrońca Odry Opole.

- Pierwsza połowa na pewno dobra. Dobra była intensywność. Staraliśmy robić to, co założyliśmy sobie przed meczem. W drugiej połowie trochę się cofnęliśmy, daliśmy pograć Rekordowi, a oni wykorzystali swoją sytuację. My też mogliśmy strzelić więcej bramek w pierwszej połowie, bo sytuacje były. Skuteczność i będzie dobrze.

Dotychczas zawodnicy Odry Opole w sparingach przedsezonowych rywalizowali z Legią Warszawa i Górnikiem Zabrze. W obu tych spotkaniach opolanie przegrali 1:2. W obu tych spotkaniach opolanie jako pierwsi zdobywali bramki, jednak ostatecznie musieli uznać wyższość rywali.

W najbliższą sobotę (06.07) opolanie rozegrają kolejny sparing. Tym razem przeciwnikiem naszej drużyny będzie ekstraklasowy GKS Katowice.