2024-04-03, 21:43 Autor: Grzegorz Frankowski

Dreman Futsal Opole Komprachcice z kolejnym kompletem punktów na koncie

Mecz Dreman Opole Komprachcice - Legia Warszawa - [fot: Grzegorz Frankowski]
Dreman Futsal Opole Komprachcice z kolejną wygraną na koncie. W spotkaniu 29. kolejki rozgrywek futsalowej ekstraklasy zespół z Opolszczyzny pokonał na wyjeździe AZS UW Wilanów 4:2.
Wyniki otworzył Waldemar Sobota, który w 3. minucie spotkania dał prowadzenie zespołowi Dremana. Gospodarza wyrównali tuż przed końcem pierwszej połowy, po trafieniu Radosława Marcinkowskiego.

Po zmianie stron skutecznością błysnął Sebastian Szadurski, który trafił do bramki rywali w 26 i 28. minucie, a Dreman objął dwubramkowe prowadzenie 3:1. Już do końca meczu AZS próbował odrobić straty, ale zespół z Wilanowa zdołał zdobyć jeszcze tylko jedną bramkę. W 34. minucie na listę strzelców wpisał się ponownie Marcinkowski. W przedostatniej minucie wynik na 4:2 dla opolskiej drużyny ustalił kadrowicz Waldemar Sobota.

W tabeli rozgrywek na kolejkę przed zakończeniem sezonu zasadniczego Dreman Futsal Opole Komprachcice zajmuje piąte miejsce.