Radio Opole » Stolica Opole (DAB+) » Informacje z Opola

Informacje z Opola

2024-01-28, 21:48 Autor: Grzegorz Frankowski

Dreman walczył, ale punkty zostały w Bielsku-Białej

Dreman Opole Komprachcice przegrał na wyjeździe w 20. kolejce Fogo Futsal Ekstraklasy z wiceliderem tabeli Rekordem Bielsko-Biała 1:4. Gospodarze przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść dopiero w ostatnich minutach spotkania.
Wynik meczu otworzył zespół Rekordu w 13. minucie po trafieniu Gustavo Henrique. Bramkę wyrównująca dla Dremana na początku drugiej połowy zdobył Felipe. W dalszej części spotkania drużyna wicemistrza Polski stworzyła kilka dogodnych sytuacji, jednak świetnie w bramce spisywał się Dawid Lach.

W ostatnich pięciu minutach rekord Bielsko-Biała zdołał jednak strzelić trzy bramki, a całe spotkanie wygrał 4:1.

W ligowej tabeli zespół z Opola zajmuje czwarte miejsce.