2024-04-13, 17:33 Autor: Adam Wołek

Odra Opole ogrywa GKS Katowice i łapie oddech

Odra wygrywa z GKS Katowice na wyjeździe [fot. Jarosław Madzia]
Odra Opole wygrała 3:1 z GKS-em Katowice na wyjeździe w ramach 27. kolejki piłkarskiej Fortuna I Ligi.
W 26 minucie spotkania Jiri Piroch znakomicie zachował się w polu karnym "Gieksy" dopadając do bezpańskiej piłki po wrzucie z autu i skierował ją w górny róg bramki, strzeżonej przez Dawida Kudłę. Odra do przerwy z prowadzeniem.

11 minut po wznowieniu gry futbolówkę do opolskiej bramki skierował Bartosz Juraszek, dając katowiczanom wyrównanie. Nie podłamało to podopiecznych trenera Adama Noconia bo w 74. i 76. minucie ukłuli. Najpierw Vittorio Continella, a potem Jean Sarimento pokonali Kudłę.

Odra Opole po tym meczu znajduje na 9. miejscu w tabeli.