Radio Opole » Radio Opole w powiecie kluczborskim (DAB+) » Informacje z powiatu kluczborskiego

Informacje z powiatu kluczborskiego

2024-09-01, 21:08 Autor: Adam Wołek

Piłka nożna: III-ligowcy łącznie przywożą 4 punkty z Dolnego Śląska

MKS wygrywa we wrocławiu, a Stal remisuje w Polkowicach [fot.elements.envato.com]
MKS Kluczbork mierzył się z liderem rozgrywek III ligi i wgrał we Wrocławiu z rezerwami Śląska 3:1. Stal Brzeg zremisowała w Polkowicach 1:1.
MKS zaczął strzelanie w 22. minucie. Celnym uderzeniem z "jedenastki" popisał się Dawid Wojtyra. W 46. minusie było 1:1, a dwie minuty później znów z karnego bramkarza gospodarzy pokonał Wojtyra. Ten sam zawodnik dołożył jeszcze gola na 26 minut przed końcem meczu i skompletował hattricka.

Połowicznie zadowoleni mogą być natomiast piłkarze Stali Brzeg, którzy po precyzyjnie wykonanym karnym w 25. minucie przez Michała Sypka, prowadzili do doliczonego czasu drugiej połowy. Niestety na sekundy przed zakończeniem spotkania do remisu doprowadził zawodnik Górnika Polkowice Michał Nagrodzki i skończyło się 1:1.

Po 6 kolejkach MKS jest na 6. miejscu w tabeli (z jednym meczem mniej), a Stal zajmuje 16. lokatę.