Radio Opole » Radio Opole w powiecie kluczborskim (DAB+) » Informacje z powiatu kluczborskiego

Informacje z powiatu kluczborskiego

2023-11-24, 21:05 Autor: Grzegorz Frankowski

Wygrana MKS-u Kluczbork na zakończenie rundy jesiennej w III lidze

MKS Kluczbork [fot. facebook MKS Kluczbork]
W ostatnim w tym roku kalendarzowym meczu o ligowe punkty piłkarze III-ligowego MKS-u Kluczbork pokonali na własnym stadionie Lechię Zielona Góra 2:0. Dzięki tej wygranej biało-niebiescy spędzą zimową przerwę na trzecim miejscu w tabeli.
Pierwszą bramkę dla gospodarzy spotkania w Kluczborku zdobył w 19. minucie Patryk Tuszyński. Po zmianie stron wynik na 2:0 ustalił już w doliczonym czasie gry Dawid Rychel.

W sobotę (25.11) swój ostatni mecz w tym roku na III-ligowych boiskach zagra LZS Starowice Dolne.

Beniaminek tej klasy rozgrywkowej, zamykający ligową stawkę zmierzy się na wyjeździe z Wartą Gorzów Wielkopolski.