Radio Opole » Radio Opole w powiecie kluczborskim (DAB+) » Informacje z powiatu kluczborskiego

Informacje z powiatu kluczborskiego

2023-10-08, 07:23 Autor: Grzegorz Frankowski

Remis i porażka opolskich drużyn w III lidze piłki nożnej

MKS Kluczbork [fot. facebook MKS Kluczbork]
Tylko jeden punkt wywalczyły w ten weekend opolskie drużyny grające w piłkarskiej III lidze. LZS Starowice Dolne przegrał u siebie z Rekordem Bielsko-Biała 0:4, a MKS Kluczbork zremisował na wyjeździe ze Ślęzą Wrocław 1:1.
Beniaminek ze Starowic doznał kolejnej bolesnej porażki. Rywal był jednak z najwyższej półki, bo Rekord to lider rozgrywek.

Mecz MKS-Kluczbork z wrocławską Ślężą zakończył się podziałem punktów. Do przerwy prowadził nasz zespół po trafieniu Marcina Przybylskiego w 27. minucie. Wyrównał w drugiej połowie Paweł Wojciechowski.

W ligowej tabeli po 11. kolejce spotkań MKS Kluczbork zajmuje szóste miejsce, LZS Starowice jest siedemnasty, a prowadzi Rekord Bielsko-Biała.