Radio Opole » Radio Opole w powiecie kluczborskim (DAB+) » Informacje z powiatu kluczborskiego

Informacje z powiatu kluczborskiego

2023-09-10, 18:32 Autor: Jakub Biel

MKS walczył, ale Rekord Bielsko-Biała okazał się lepszy

MKS Kluczbork [fot. facebook MKS Kluczbork]
Piłkarze MKS Kluczbork przegrali na wyjeździe z Rekordem Bielsko-Biała 1:4 w meczu 7. Kolejki III ligi piłkarskiej. Honorowe trafienie dla biało-niebieskich zanotował Michał Płonka.
Wynik spotkania w 15. minucie meczu otworzył Daniel Świderski. Ten sam zawodnik, jeszcze przed przerwą podwyższył na 2:0. Nadzieję w serca kibiców z Kluczborka wlał Michał Płonka w 69. minucie spotkania.

Kluczbork walczył, ale pozostałe bramki strzelali bielszczanie. W 78. minucie podwyższył Kacper Kasprzak, a wynik spotkania ustalił w doliczonym czasie gry Mariusz Idzik.

Mimo porażki, kluczborczanie utrzymali trzecie miejsce w tabeli III ligi. Przypomnijmy, że pierwsze, historyczne zwycięstwo na tym poziomie rozgrywkowym, odnotowała w sobotę drużyna LZS Starowice, która pokonała u siebie rezerwy Rakowa Częstochowa 4:2.