Radio Opole » Radio Opole w powiecie kluczborskim (DAB+) » Informacje z powiatu kluczborskiego

Informacje z powiatu kluczborskiego

2023-08-26, 19:27 Autor: Adam Wołek

Okazałe zwycięstwo. MKS Kluczbork pokonał Karkonosze Jelenia Góra

MKS Kluczbork rozbił Karkonosze Jelenia Góra [fot. pixabay.com]
W III lidze piłkarskiej MKS Kluczbork stanął na wysokości zadania i w meczu wyjazdowym z Karkonoszami Jelenia Góra wygrał 4:0.
Po pierwszej, bezbramkowej połowie podopieczni Łukasza Ganowicza w drugiej części spotkania wzięli się ostro do pracy.

Jako pierwszy w 54. minucie piłkę do siatki skierował Marcin Przybylski. Po 63 minutach było już 2:0 dla biało-niebieskich, a precyzyjnie przymierzył Patryk Tuszyński. Na 3:0 podwyższył w 68. minucie Dominik Lewandowski. Dzieła zniszczenia dopełnił Tuszyński na sześć minut przed upływem czasu gry.