Radio Opole » Radio Opole w powiecie kluczborskim (DAB+) » Informacje z powiatu kluczborskiego

2023-08-05, 20:08 Autor: Adam Wołek

W III lidze na plus. Remis LZS Starowice i wygrana MKS Kluczbork

Dobra postawa III-ligowców z regionu
Bardzo dobrze zaprezentowały się drużyny z Opolszczyzny w pierwszej kolejce III ligi piłkarskiej.
LZS Starowice na własnym stadionie remisem 2:2 z Wartą Gorzów Wlkp. rozpoczął III-ligowe rozgrywki.
Gospodarze za sprawą Iana Luiza wyszli na prowadzenie już w 6 minucie. Przyjezdni w 13 i 24 minucie wyprowadzili dwa precyzyjne ciosy. Bramki zdobyli odpowiednio Jakub Duda i Paweł Krauz. Piłkarze Starowic zdołali wyrównać w 58 minucie. Do siatki gorzowian trafił Bartłomiej Rakowski.

W drugim dzisiejszym (05.08) meczu z udziałem drużyny z Opolszczyzny MKS Kluczbork na wyjeździe pokonał 1:0 Lechię Zielona Góra. Bramkę w 90 minucie meczu zdobył Marcin Przybylski.