Radio Opole » Radio Opole w powiecie kluczborskim (DAB+) » Informacje z powiatu kluczborskiego

Informacje z powiatu kluczborskiego

2022-09-19, 16:42 Autor: Grzegorz Frankowski

3. liga piłki nożnej: Domowa porażka MKS-u Kluczbork

MKS Kluczbork [fot. facebook MKS Kluczbork]
MKS Kluczbork w meczu 8. kolejki 3. ligi piłki nożnej przegrał domowe spotkanie z sąsiadem w tabeli Wartą Gorzów Wielkopolski 1:2. Po tej porażce kluczborczanie spadli na jedenastą pozycję w rozgrywkach.
Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla gospodarzy. W 25. minucie MKS objął prowadzenie po celnym uderzeniu Marcina Przybylskiego. Niestety już minutę później rywale za sprawą Karola Gardzielewicza doprowadzili do wyrównania.

W drugiej połowie spotkania padł tylko jeden gol. Bramkę na wagę trzech punktów dla Warty zdobył w 79. minucie Paweł Krauz.

W następnej kolejce MKS Kluczbork zagra na wyjeździe z Lechią Zielona Góra.