Radio Opole » Radio Opole w powiecie kluczborskim (DAB+) » Informacje z powiatu kluczborskiego

Informacje z powiatu kluczborskiego

2022-04-30, 19:17 Autor: Mariusz Chałupnik

3. liga piłki nożnej: kompletna kolejka opolskich ekip

MKS Kluczbork [fot. Jacek Nałęcz/mkskluczbork.pl]
27. kolejkę 3. ligi piłkarskiej drużyny z naszego regionu zakończyły z kompletami punktów. Stal Brzeg 2:1 wygrała z Wartą Gorzów Wielkopolski, a MKS Kluczbork ograł 4:1 Piasta Żmigród.
Stali trzy punkty zapewnił Dominik Bonisławski, który do bramki Warty trafiał w w 55. i 63. minucie. Goście zdołali zmniejszyć straty w samej końcówce, ale punktu już nie uratowali.

MKS w starciu z Piastem przeżył prawdziwą metamorfozę. Zespół z Kluczborka przegrywał po 45 minutach 0:1, a po przerwie zdobył cztery bramki i zwyciężył 4:1. Dla MKS-u to trzecia wygrana z rzędu.

W tabeli Stal jest 9. MKS mimo wygranych nadal jest na 16. spadkowej pozycji.