Radio Opole » Radio Opole w powiecie namysłowskim (DAB+) » Audycje z powiatu namysłowskiego

Audycje z powiatu namysłowskiego

2018-12-04, 15:52 Autor: Maciej Stępień

Tomasz Wiciak: "Jestem najmłodszym starostą w województwie"

Tomasz Wiciak [fot. Barbara Więcek]
Tomasz Wiciak [fot. Barbara Więcek]
Młody polityk Polskiego Stronnictwa Ludowego tydzień temu został powołany na stanowisko wicestarosty namysłowskiego. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Tomasz Wiciak ma 30 lat. Samorządem interesuje się od lat kilkunastu, wcześniej z powodzeniem zdobywał mandat radnego. Teraz został wiceszefem powiatu namysłowskiego.
Tomasz Wiciak od lat związany jest z lokalną sceną polityczną. To także wieloletni nauczyciel przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Rolniczych w Namysłowie. W rozmowie z Radiem Opole przyznał, że lubi nowe wyzwania, a samorząd po prostu ma we krwi. Najbardziej żal było mu młodzieży, którą musiał zostawić w "rolniku".

Posłuchaj rozmowy:
Z Tomaszem Wiciakiem rozmawia Maciej Stępień

Zobacz także

2018-12-18, godz. 15:48, Audycje z powiatów Bogactwo przyrodnicze powiatu powinno być promowane na skalę krajową - Przyroda w północno-zachodniej części regionu jest tak bogata, że niektórzy nie zdają sobie z tego sprawy. Niestety w żaden sposób nie jest promowana - powiedział w audycji Radio Opole w powiecie namysłowskim Marek Stajszczyk… » więcej 2018-12-18, godz. 15:40, Audycje z powiatów Jak dziś funkcjonuje w regionie Związek Młodzieży Wiejskiej? Wiceszef opolskich struktur Tomasz Wiciak był gościem audycji Radio Opole w powiecie namysłowskim. Rozmawialiśmy o kultywowaniu tradycji i o wyrównywaniu szans między wsią, a miastem. W trakcie spotkania dowiedzieliśmy się również… » więcej 2018-12-18, godz. 15:29, Audycje z powiatów Pamiętajmy o bezpieczeństwie podczas zbliżających się świąt. Przestępcy nie mają wolnego Okres przedświąteczny to czas gorączkowych przygotowań, zakupów oraz wyjazdów. Bądźmy czujni i ostrożni, szczególnie w komunikacji zbiorowej i centrach handlowych, gdzie możemy paść ofiarą kieszonkowców. Również w trakcie… » więcej 2018-12-04, godz. 15:45, Audycje z powiatów "Zadbajmy o światła w naszych samochodach". Namysłowscy policjanci włączyli się do ogólnopolskiej akcji Komenda Główna Policji wspólnie z Krajową Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Instytutem Transportu Samochodowego, Polską Izbą Stacji Kontroli Pojazdów, Przemysłowym Instytutem Motoryzacji i operatorem komunikatora Yanosik rozpoczęła… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »