Radio Opole » Dobre Granie + Dobre Granie Ekstra

Rozmowy z gośćmi audycji "Dobre granie" i "Dobre granie ekstra"

2019-11-12, 16:45

Andrzej Nowak w audycji "Dobre Granie"!

Andrzej Nowak w audycji "Dobre Granie"
Przed koncertem Andrzeja Nowaka i Złych Psów w Studiu M im. SBB Radia Opole rozmawialiśmy z liderem i założycielem zespołu. Tomasz Wojtyłko pytał m.in. o akustyczne aranżacje najważniejszych utworów, nagrywanie w Radiu Opole i 40-lecie pracy artystycznej.

Organizatorem koncertu "Czysta Energia akustycznie" Andrzeja Nowaka i Złych Psów było Radio Opole. Partnerami wydarzenia były: Restauracja „Radiowa” i Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. Mecenasem wydarzenia była Grupa Energa – sponsor koncertu.
2019-11-06, 21:06

Lanberry w Dobrym Graniu!

Lanberry w Dobrym Graniu!
"Zew" to najnowszy singiel Lanberry. W Dobrym Graniu pytamy o kulisy powstawania utworu i najbliższe plany artystki. Rozmawiamy też o piosenkach, które Lanberry tworzy dla innych muzyków.
2019-10-23, 17:20

Bakshish gościem "Dobrego Grania". Koncert zespołu już w sobotę w NCPP

Jarek "JAreX" Kowalczyk z Bakshish gościem "Dobrego Grania". Koncert zespołu już w sobotę w NCPP
Jarek "JAreX" Kowalczyk z Bakshish odwiedził audycję "Dobre Granie".

Zapowiedzieliśmy sobotni (26.10) koncert rodzimej legendy reggae w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki.

Wróciliśmy również wspomnieniami do 35. urodzin zespołu. Rozmawialiśmy też o najbliższych planach grupy.więcej »
2019-10-21, 21:00

Frele na żywo w audycji "Dobre Granie Ekstra"!

Frele na żywo w audycji "Dobre Granie Ekstra"!
O nadchodzącej już autorskiej płycie, nowym obliczu zespołu i najnowszym singlu "Ulice tego miasta" w poniedziałkowej audycji "Dobre Granie Ekstra" opowiedziały naszym słuchaczom Frele, żeńskie trio wokalne znane z opracowania coverów w gwarze śląskiej. Ich cover "Dejta Cicho" ma już ponad 4 miliony wyświetleń w internecie. W stałym cyklu płyta z autografem pojawił się debiutancki album "Na Cydyjce" zespołu Frele, który był prezentem dla słuchaczy. Zobaczcie i posłuchajcie koniecznie!
2019-10-16, 21:00

Sabina SAGO w "Dobrym Graniu" zapowiada swoją nową płytę

Sabina SAGO w "Dobrym Graniu" zapowiada swoją nową płytę
Odwiedziła nas Sabina SAGO. Wokalistka świetnie znana słuchaczom Radia Opole z prowadzenia audycji "Dobre Granie Ekstra" zaprezentowała swój premierowy singiel "Na pół". Pytaliśmy o kulisy powstania utworu i najbliższe plany artystki. Kiedy płyta? Posłuchajcie!więcej »
2019-10-15, 17:00

Zespół Horyzont gośćmi audycji Żanety Plotnik

Zespół Horyzont gośćmi audycji Żanety Plotnik
Muzycy zespołu Horyzont - gitarzysta Darek Orłowski i wokalista Kamil Radom - opowiedzieli o najnowszym teledysku do utworu "Nim zasnę". Jak powstawał, gdzie był kręcony, kto przy nim pracował? O to pytała Żaneta Plotnik. W "Dobrym Graniu Ekstra" rozmawialiśmy także o albumie pt. "W świetle miast" i najbliższych planach zespołu.więcej »
2019-10-10, 11:00

Malikowska i Brożek na żywo w audycji "Dobre Granie"!

Malikowska i Brożek w audycji "Dobre Granie"
W dzisiejszej audycji rozmawiamy z duetem Malikowska i Brożek. Zespół przyjechał do Opola w ramach Festiwalu Filmowego Opolskie Lamy. Słuchaczom zaprezentowaliśmy również "Naszą miłość", czyli debiutancki albumu grupy. Poznaliśmy też kulisy powstawania dzieła. Zobaczcie i posłuchajcie!
2019-10-15, 14:53

"Dobre Granie Ekstra" z organizatorami Festiwalu Unframed 2019 (08.10.2019)

"Dobre Granie Ekstra" z organizatorami Festiwalu Unframed 2019
W audycji gośćmi Meg byli organizatorzy Festiwalu Unframed 2019, który już 7 grudnia w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym. To pierwszy tak duży festiwal muzyki elektronicznej w Opolu, na którym zagrają artyści z całego świata! Na line upie m.in.: Gus Gus - światowej sławy islandzka grupa, która z pewnością przyciągnie do Opola rzeszę fanów. O całej organizacji oraz ciekawych akcjach towarzyszących festiwalowi opowiadał kolektyw w skład, którego wchodzą: Katarzyna Korsarz, Paulina Melanidu, Seweryn Kaźmierski oraz dj Mikołaj Mirowski.
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »