Radio Opole » Reporterski Obraz Dnia » W magazynie Reporterski Obraz Dnia

W magazynie Reporterski Obraz Dnia

2024-02-23, 18:42 Autor: Iwona Tokarska

Opolską operację oglądano w...Dubaju. Niezwykłe przedsięwzięcie w naszym szpitalu

Operacja w Opolskim Centrum Onkologii [fot. Adam Dubiński]
Operacja w Opolskim Centrum Onkologii [fot. Adam Dubiński]
Lekarze z Opolskiego Centrum Onkologii biorą udział w jednym z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń na świecie.
Na żywo z Opola, aż do Dubaju, a konkretnie na konferencję "EndoDubai 2024". Zabieg dotyczył usunięcia ognisk endometrialnych u 38-letniej pacjentki. Jak taka operacja wygląda i jak będzie przebiegać, o to pytała nasza reporterka Monika Matuszkiewicz-Biel profesor Ewą Milnerowicz-Nabzdyk, ordynator oddziału ginekologii onkologicznej w Opolskim Centrum Onkologii.
Operacja. Relacja: Monika Matuszkiewicz-Biel

Zobacz także

2024-05-09, godz. 21:00, ROD - artykuły "Programowanie to przyszłość", dlatego uczą się jej już przedszkolaki Nauka poprzez zabawę zawsze przynosi najlepsze efekty. Wiedzą o tym organizatorzy wydarzenia „Od przedszkolaka do inżyniera”, które kolejny raz odbyło się w Toyota Park w Opolu. » więcej 2024-05-09, godz. 19:00, ROD - artykuły 50 lat Zespołu Szkół Specjalnych w Zawadzkiem Jubileusz 50-lecia istnienia świętuje w tym roku Zespół Szkół Specjalnych w Zawadzkiem. O placówce przez ostatni rok jest wyjątkowo głośno, a to za sprawą akcji 'Dyrektor biega po windę dla swoich dzieciaków', o której wielokrotnie… » więcej 2024-05-09, godz. 16:20, ROD - artykuły Uroczyste czepkowanie studentek i studentów pielęgniarstwa. "Dziś ten zawód jest inny" Studentki i studenci pierwszego roku pielęgniarstwa i położnictwa na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Opolskiego zostali oficjalnie przyjęci do grona adeptów tych zawodów. » więcej 2024-05-08, godz. 23:00, ROD - artykuły Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. "Są bardzo ważną częścią świata" Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną obchodzony jest w Głogówku. W wydarzeniu udział zapowiedziało kilkanaście placówek oświatowych z Opolszczyzny, które mają uczniów z różnymi niepełnosprawnościami. » więcej 2024-05-08, godz. 19:45, ROD - artykuły Śnięte ryby w Kanale Gliwickim, wędkarze zdruzgotani 1,5 tony martwych ryb wyłowiono od 29 kwietnia na opolskim odcinku Kanału Gliwickiego. Służby wojewody prowadzą monitoring pod kątem zakwitu złotej algi. » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »